پیام خوزستان

آخرين مطالب

جشنواره گل ملی حفاری در داربی فوتسال بانوان خوزستان/حضور فرهاد توکلی در سالن ورزشي

جشنواره گل ملی حفاری در داربی فوتسال بانوان خوزستان/حضور فرهاد توکلی در سالن
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - تیم فوتسال ملی حفاری در هفته سوم لیگ برتر بانوان کشور برابر پالایش نفت آبادان به پیروزی پر گل رسید.
به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، ملی حفاری از ساعت 11 امروز در داربی فوتسال بانوان خوزستان پذیرای تیم پالایش نفت آبادان بود.
ملی حفاری که در دو هفته گذشته نتوانسته بود، امتیازات لازم را جمع آوری کند در بازی با نفت برای جبران نتایج از دست رفته انگیزه بسیار داشت. پالایش نفت آبادان هم که هفته گذشته حریف خود را شکست داده بود، در دیدار ملی حفاری به دنبال تدوام موفقیت بود.
ملی حفاری بازی را خیلی خوب شروع کرد و در همان پنح دقیقه ابتدایی توانست با گل های فهیمه زارعی و فاطمه پاپی از حریف خود پیش بیفتد. این پایان کار در نیمه دوم نبود و حفاری توسط خسروی و ململی به دو گل دیگر نیز دست پیدا کرد و بازی در این نیمه را با نتیجه 4 بر صفر برنده به رختکن رفت.
دو تیم بازی در نیمه دوم را هجومی آغاز کردند اما موقعیت های ملی حفاری نسبت به پالایش نفت آبادان بیشتر بود و توانست مجددا توسط فاطمه پاپی و ملمولی به گل برسد.
این بازی در نهایت با حساب 6 بر صفر به سود شاگردان مینا بارانی به پایان رسید و ملی حفاری پس از سه هفته به اولین برد خود دست پیدا کرد.
از نکات قابل توجه این دیدار، استقبال خیلی خوب تماشاگران از داربی فوتسال بانوان خوزستان بود و حضور فرهاد توکلی، لژیونر فوتسال ایران و بازیکن سابق تیم فوتسال ملی حفاری در سالن بود.
همچنین محمدنیا مدیرعامل ملی حفای و پارو مدیرعامل پالایش نفت آبادان از نزدیک نظاره گر این دیدار بودند.
فروزان سلیمانی، سرمربی سابق تیم ملی فوتسال ایران نیز از نزدیک نظاره گر این دیدار بود.
در حال حاضر ملی حفاری چهار امتیازی و پالایش نفت آبادان سه امتیازی است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield