پیام خوزستان

آخرين مطالب

معاون فرماندار اندیمشک:

روستاهای الوار گرمسیری اندیمشک گاز دار می‌شوند سياسي

روستاهای الوار گرمسیری اندیمشک گاز دار می‌شوند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اندیمشک _ معاون فرماندار اندیمشک گفت: طرح گازرسانی به روستاهای بخش الوار گرمسیری اندیمشک با اعتباری بالغ‌بر 550 میلیارد ریال بهره‌برداری می‌شود.

به گزارش خبرنگار مهر ، کرم صرفه‌ جو عصر امروز پنجشنبه در نشست تجلیل از کارمندان نمونه اندیمشک ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: همه مسئولان در نظام اسلامی باید ضمن قدردانی از الطاف الهی برای فرصت خدمت از این زمان برای رشد و خدمت ماندگار استفاده کنند.
وی افزود: فرصت خدمت را باید لطف پروردگار به خویش دانسته و از این فرصت برای خدمت صادقانه و بی‌منت بهره برد و در راستای توسعه زیرساخت‌ها استفاده شود.
معاون فرماندار اندیمشک گفت: بیانیه گام دوم انقلاب برنامه‌ای کامل برای 40 سال آتی کشور و جهان امروز برای نیل به اهداف والای انسانی و توسعه همه‌جانبه در زمینه‌های مختلف است.
وی، توجه به نیروی انسانی به عنوان مهم‌ترین سرمایه کشور را مهم دانست و افزود: دستگاه‌های دولتی باید به سرمایه انسانی به عنوان موتور محرک کشور نگاه ویژه داشته باشند.
صرفه جو با انتقاد از بداخلاقی در فضای مجازی گفت: ضعف روابط عمومی‌ها و مجموعه مدیریت ادارات در حوزه بیان خدمات و پروژه‌ها باید با استفاده از اصحاب رسانه در حوزه انعکاس اخبار جهت انعکاس اخبار همکاری کنند.
معاون فرماندار اندیمشک تصریح کرد: توسعه زیرساخت‌ها، خدمات و پروژه‌ها در شهرستان اندیمشک اقدامات موثر انجام گرفت که متاسفانه به دلیل ضعف و خلا در اطلاع‌رسانی بعضا کارکنان ادارات نیز از اقدامات انجام گرفته در برخی حوزه‌ها در شهرستان بی‌خبر هستند.
وی با اشاره به طراحی ناامیدسازی مردم از نظام اسلامی توسط دشمنان ایران و اسلام گفت: هر شخصی که نادانسته در این فضای طراحی شده به دست دشمنان گام بردارد به کشور خیانت کرده و باید با اطلاع‌رسانی دقیق مانع از حجمه دشمن شد.
صرفه‌جو با اشاره به طرح‌های صنعتی، ورزشی و خدماتی در اندیمشک افزود: واژه نمی‌شود را از اساس قبول نداریم و به رسمیت نمی‌شناسیم و با وحدت در مسیر توسعه با توجه به همه موانع توانستیم کارهای بزرگی در شهرستان انجام دهیم که باید این خدمات به صمع و نظر شهرستان رسد.
معاون فرماندار اندیمشک طرح گازرسانی به روستاها در حیات نظام اسلامی در شهرستان اندیمشک را بی‌بدیل دانست و عنوان کرد: با هدف توسعه خدمت‌رسانی در مناطق شهرستان اندیمشک طرح گازرسانی به روستاهای اندیمشک به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی گفت: طرح گازرسانی به روستاهای بخش الوار گرمسیری اندیمشک با اعتباری بالغ‌بر 550 میلیارد ریال آئین بهره‌برداری گازرسانی به روستاهای بخش الوار گرمسیری در روستای جهانگیر خانی و روستای جوروند با حضور استاندار خوزستان، معاون وزیر نفت، رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و مدیران محلی اندیمشک برگزار می‌شود.
صرفه جو در پایان نیز با تجلیل از مقام شهدای دولت اظهار کرد: غبارروبی مزار شهدای انقلاب، مدافعین حرم و شهدای هشت سال دفاع مقدس با حضور مدیران دولتی برای تجدید میثاق با مقام شهدا و امام شهیدان در گلزار شهدای اندیمشک برگزار می‌شود.
در پایان نشست از کارمندان نمونه ادارات و دستگاه‌های دولتی در اندیمشک تجلیل شد


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield