پیام خوزستان

آخرين مطالب

با اعتبار 300 میلیارد ریال؛

15 طرح شهرداری دزفول به مناسبت هفته دولت افتتاح شدند سياسي

15 طرح شهرداری دزفول به مناسبت هفته دولت افتتاح شدند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - دزفول- طی آئینی به مناسبت هفته دولت، 15 طرح عمرانی، خدماتی و رفاهی شهرداری دزفول با اعتبار 300 میلیارد ریال به بهره برداری رسیدند.

به گزارش خبرنگار مهر ، بوستان آرامش در مجاورت پل سوم، بوستان گل مریم در جنوب و پارکینگ و بهسازی بوستان باغ گازر در بافت تاریخی، ساختمان اداری شهرداری منطقه سه، کارخانه پیرولیز(تبدیل لاستیک و ضایعات پلیمری به کربن بلک و روغن صنعتی)، سایت عادی سازی زباله های عفونی و بلوار خیبر از جمله طرح های شهرداری دزفول بودند که عصر امروز پنجشنبه به مناسبت هفته دولت با حضور جمعی از مسئولان محلی به بهره برداری رسیدند.
میادان های چهارم خرداد، کتاب، انقلاب، معلم، شاه خراسان، نبوت، جهاد و علامه طباطبایی با اعتباری بالغ بر پنج میلیارد ریال نیز از جمله طرح های ترافیکی بودند که امروز بهره برداری شدند.
دیوارکشی و مسقف کردن فاز دوم کانال کوی مدرس با 34 میلیارد ریال اعتبار، مخزن آب 50 هزار لیتری و 16 عدد پایه روشنایی در آرامستان باغ رحمت با اعتباری بالغ بر 6 میلیارد ریال، زیرسازی و آسفالت 181 هزار مترمربع از معابر سطح شهر با 50 میلیارد ریال اعتبار، آسفالت معابر پادگان تیپ 292 زرهی دزفول با 2 میلیارد ریال اعتبار به طول 15 هزار مترمربع و آسفالت معابر پایگاه چهارم شکاری وحدتی دزفول با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال به طول 10 هزار مترمربع نیز از دیگر طرح های به بهره برداری رسیده شهرداری دزفول در عصر امروز بودند.
ماشین ترمیم حرارتی آسفالت و تجهیزات آتش نشانی CBRN که برای مبارزات شیمیایی و مورد استفاده آتش نشانان است نیز امروز به مناسبت هفته دولت از سوی شهرداری دزفول به بهره برداری رسیدند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield