پیام خوزستان

آخرين مطالب

مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران:

2200 خانوار الوار گرمسیری اندیمشک تحت پوشش شبکه گاز قرار گرفتند سياسي

2200 خانوار الوار گرمسیری اندیمشک تحت پوشش شبکه گاز قرار گرفتند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اندیمشک _ مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران با اشاره به گازرسانی به روستاهای بخش الوار گرمسیری گفت: دو هزار و 200 خانوار در بخش الوار گرمسیری تحت پوشش شبکه گاز شدند.

به گزارش خبرنگار مهر ، حسن منتظر تربتی عصر امروز پنجشنبه در آئین بهره‌برداری گازرسانی به روستاهای بخش الوار گرمسیری در روستای جهانگیرخانی اظهار کرد: مشخصه بارز دولت‌های اسلامی پس از انقلاب اسلامی را در منش شهید روحیه خدمت‌رسانی شهید رجایی به ملت مشهود است.
وی افزود: دولت شهید رجایی به عنوان یک الگوی دولت انقلابی در کشور سرلوحه تمام دولت‌های انقلابی است و همه دولت‌ها با روحیه خدمت‌گذاری به دنبال توسعه کشور هستند.
مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران گفت: پروردگار با قرار دادن مدیران گاز در بخش خدمت‌گذاری مستقیم به مردم نعمتی بزرگ را ارزانیده که با تلاش مضاعف باید قدردان این موهبت الهی باشیم.
وی افزود: 155 هزار متر شبکه گذاری با اعتبار 550 هزار میلیارد و در زمانی کوتاه‌تر از برآورد کار گازرسانی به روستاهای شهرستان اندیمشک در بخش الوار گرمسیری تکمیل و به‌بهره‌برداری رسید.
تربتی با اشاره به گازرسانی به روستاهای بخش الوار گرمسیری عنوان کرد: 2200 خانوار در بخش الوار گرمسیری تحت پوشش شبکه گاز شدند.
به گزارش خبرنگار مهر ، عصر امروز با حضور مدیر عامل شرکت ملی گاز ایران، رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی و مدیران شهرستان اندیمشک در بخش الوار گرمسیری در شمال شهرستان اندیمشک بهره‌برداری شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield