پیام خوزستان

آخرين مطالب

استاندار خوزستان:

وضعیت جاده ای خوزستان بسیار پر خطر است سياسي

وضعیت جاده ای خوزستان بسیار پر خطر است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- استاندار خوزستان گفت: وضعیت جاده ای استان بسیار پر خطر است و در صورت عدم بهبود وضعیت پر تصادف تر خواهند شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، علیرضا شریعتی شامگاه پنجشنبه در نشست شورای برنامه ریزی و اقتصاد مقاومتی استان خوزستان با حضور رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور، اظهارکرد: وضعیت جاده ای استان بسیار پر خطر است و در صورت عدم بهبود وضعیت پر تصادف تر خواهند شد.
وی در خصوص وصعیت حمل و نقل هوایی در استان خوزستان، افزود: با تجهیز فرودگاه اکنون امکان پرواز هواپیماها در شرایط نا مناسب و وجود دارد و در زمان بروز پدیده ریز گردها هم می توانند پرواز کنند.
استاندار خوزستان افزود: وضعیت آب غدیر یکی دیگر از دغدغه های ما بود که برای این موضوع در سال 95 بالغ بر 170 میلیارد تومان هزینه تخصیص داده شد که با توجه به اهمیت موضوع در سال 97 این میزان به 70 میلیارد تومان رسیده است.
وی گفت: بافت فرسوده بسیاری در مسجدسلیمان وجود دارد که بر اساس برنامه ریزی های صورت گرفته وضعیت منازل مسکونی در چند فاز بهبود خواهد یافت.
شریعتی در خصوص تکمیل برخی از پروژه های راه استان گفت و بیان کرد: یکی از راهدها مسیر سوسنگرد به چذابه است که با تخصیص اعتبارات بیشتر این پروژه تا اربعین امسال به بهره برداری خواهد رسید.
وی عنوان کرد: بند خاکی میداود جز مواردی بود که سالانه معیشت و کشت مردم را با مشکل مواجه می کرد و باعث مهاجرت آنها می شد که برای حل این مشکل 20 میلیارد تومان تخصیص داده شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield