پیام خوزستان

آخرين مطالب

رئیس پژوهشگاه صنعت نفت اعلام کرد

برنامه‌ریزی پژوهشگاه صنعت نفت برای میزبانی از 500 دانشجو وزارت نفت

برنامه‌ریزی پژوهشگاه صنعت نفت برای میزبانی از 500 دانشجو
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - رئیس پژوهشگاه صنعت نفت از تدوین دستورعملی اجرایی با همکاری معاونت مهندسی، پژوهش و فناوری وزارت نفت خبر داد که بر مبنای آن مقرر شده در یک طرح پنج‌ساله، پژوهشگاه صنعت نفت میزبان 500 دانشجوی مقطع کارشناسی ارشد و دکترا شود.

به گزارش شانا به نقل از پژوهشگاه صنعت نفت، جعفر توفیقی در حاشیه برگزاری چهارمین همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت با بیان این مطلب افزود: این دستورعمل در ادامه طرحی است که در زمینه میزبانی پژوهشگاه از دانشجویان کارشناسی ارشد، دکترا و اعضای هیئت علمی در بخش مسئولیت اجتماعی به وزیر نفت ارائه شد و ابعاد آن در حال بررسی است.
وی طرح پژوهشگاه را مبتنی بر تصریح وزیر نفت بر اهمیت توسعه زیرساخت‌های انسانی، علمی و فنی کشور و دانشگاه‌ها برشمرد و افزود: دانشجویان می‌توانند تدوین پایان‌نامه کارشناسی ارشد و رساله دکترای خود را در پژوهشگاه دنبال کنند و این مجموعه تمامی امکانات اداری، آزمایشگاهی، پایلوت و فنی را در اختیارشان قرار خواهد داد.
به گفته توفیقی، دانشجویان می‌توانند در موضوعات مورد علاقه خود کار کنند و الزامی به فعالیت در زمینه پروژه‌های پژوهشگاه وجود ندارد.
وی گفت: پژوهشگاه در همایش مسئولیت اجتماعی صنعت نفت گزارشی از فعالیت‌های خود در حوزه مسئولیت اجتماعی در زمینه تصفیه آب و پساب و همچنین کاهش مصرف آب در بخش‌های مختلف صنعتی ارائه کرد.
چهارمین همایش مسئولیت‌ اجتماعی صنعت نفت روز گذشته (پنجم شهریورماه) با حضور بیژن زنگنه، وزیر نفت و جمعی از مدیران صنعت نفت و کارشناسان حوزه مسئولیت اجتماعی در سالن همایش‌ شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی برگزار و در پایان از برگزیدگان این حوزه قدردانی شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield