پیام خوزستان

آخرين مطالب

هفته دوم فصل نوزدهم فوتبال

جدال حساس نکونام و استراماچونی برای کسب اولین سه امتیاز ورزشي

جدال حساس نکونام و استراماچونی برای کسب اولین سه امتیاز
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - فولاد در هفته دوم لیگ نوزدهم به مصاف استقلال تهران می‌رود و داربی خوزستان نیز بین دو تیم نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، هفته دوم لیگ برتر از فردا آغاز می‌شود که نفت آبادان پذیرای نفت مسجدسلیمان است و فولاد در ورزشگاه آزادی با استقلال دیدار می‌کند.
استقلال – فولاد
فولاد در هفته اول علی‌رغم موقعیت‌هایی که برای گلزنی داشت، بازی را با یک گل به نفت آبادان واگذار کرد و تنها تیم خوزستانی بود که هفته اول لیگ را دست خالی از زمین ترک کرد.
فولادی‌ها در هفته دوم در حالی به مصاف استقلالِ استراماچونی می‌روند که این تیم نیز کار خود را در لیگ نوزدهم با شکست برابر ماشین سازی آغاز شد. دو تیم در این هفته کار سختی دارند و برای راضی نگه داشتن هواداران خود به دنبال کسب سه امتیاز هستند، البته نکونام در این دیدار کار سخت‌تری دارد زیرا به دلایلی چند بازیکن خود را برای مصاف با استقلال در اختیار ندارد، ضمن این‌که تیمش باید در آزادی و برابر هواداران استقلال بازی کند.
فولاد از ساعت 19 فردا در آزادی میهمان تیم استقلال تهران است.
نفت آبادان – نفت مسجدسلیمان
شاگردان اسکوچیچ که در گام نخست موفق شدند، فولاد را در خانه‌اش شکست دهند برای دیدار در هفته دوم لیگ برتر انگیزه دو چندانی دارند. نفتی‌ها همانند فصل گذشته به دلایلی کار خود را برای حضور در لیگ دیرتر از سایر تیم‌ها آغاز کردند ولی با عملکردشان در بازی نخست، نشان دادند هواداران این تیم در فصل جاری می‌توانند منتظر سوپرایز این تیم باشند.
حریف این هفته نفت آبادان، دیگر تیم نفتی خوزستان است که این تیم نیز کار خود را در لیگ نوزدهم با کسب نتیجه و تساوی برابر تیم متمول و پرستاره تراکتور آغاز کرد. نفت فصل گذشته با خوش‌شانسی در لیگ ماندگار شد ولی انتخاب تارتار به عنوان سرمربی و حساسیت او نسبت به جذب بازیکن و سخت‌گیری بسیار او در تمرینات به صورتی که تا یکی دو روز مانده به آغاز لیگ نیز در حال کنار گذاشتن بازیکنان ضعیف تیمش بود، نشان می‌دهد که امسال مسجدسلیمانی‌ها با برنامه‌تر پا به لیگ گذاشته‌اند و به هیچ وجه نمی‌خواهند آن تیم ضعیف فصل گذشته باشند.
داربی خوزستان از ساعت 20:15 فردا در آبادان آغاز می‌شود. دیداری که کسب امتیاز در آن برای دو تیم نفتی از اهیمت بسیاری برخوردار است و مطمئنا یک بازی پرتماشاگر و جذاب خواهد بود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield