پیام خوزستان

آخرين مطالب

احسان خادمی: فدراسیون بلیت نگرفت و من هم به اردو نرفتم ورزشي

احسان خادمی: فدراسیون بلیت نگرفت و من هم به اردو نرفتم
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - ملی‌پوش دوچرخه‌سواری درباره عدم حضور در اردوی تیم‌ملی پیش از مسابقات قهرمانی آسیا، گفت: به فدراسیون اعلام کردم که جهت شرکت در اردو برای من بلیت تهیه کند ولی متاسفانه این کار را انجام نداد و من هم در اردو حاضر نشدم.
احسان خادمی در گفت و گو با ایسنا درباره علت عدم حضور در اردوی تیم‌ملی دوچرخه‌سوری، اظهارکرد: طی ارسال نامه‌ای به فدراسیون اعلام کردم که برای من جهت حضور در اردو بلیت تهیه کنید که متاسفانه فدراسیون این کار را انجام نداد و من هم در اردو حاضر نشدم.
وی درباره این‌که سرمربی تیم‌ملی گفته است که شما و دانشور اعلام کرده‌اید به اردو نمی‌روید و تنها در مسابقات قهرمانی آسیا شرکت می‌کنید و او به همین دلیل شما و دانشور را به اردو دعوت نکرده است، گفت: فدراسیون هیچ هزینه‌‌ای را تقبل نمی‌کند و من هم گفتم با این شرایط در اردو شرکت نمی‌کنم. در حال حاضر من در استان خودم در حال تمرین هستم و وضعیت خوبی دارم و می‌توانم در مسابقات آسیایی شرکت کنم.
این دوچرخه‌سوار خوزستانی عنوان کرد: آمادگی صد درصدی دارم و حاضرم در اردو و مسابقات انتخابی شرکت کنم و مشتاق به این کار هم هستم. اگر فدراسیون هزینه ایاب و ذهاب من را پرداخت کند، من هم کارم را رها می‌کنم و به اردو می‌روم. من اگر به علت مشکلات کاری‌ام به اردو بروم، شرایط رکاب‌زدنم در مسابقات پیش‌رو به جای این‌که بهتر شود، بدتر خواهد شد.
وی با بیان این‌که به خودم و آمادگی‌ام اطمینان دارم، ادامه داد: فدراسیون باید تلاش کند، ورزشکاران خود را به مسابقاتی که کسب سهمیه المپیک هستند، اعزام کند.
خادمی عنوان کرد: در حال حاضر نیمی از هزینه‌های من را دانشگاه آزاد اسلامی تقبل کرده است و در شرایط خوبی هستم و می توانم به موفقیت تیم‌ملی در مسابقات قهرمانی آسیا کمک کنم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield