پیام خوزستان

آخرين مطالب

مسئول قرارگاه بقیه الله:

110 واحد مسکونی به سیل زدگان عین 2 اهواز واگذار شد اجتماعي

110 واحد مسکونی به سیل زدگان عین 2 اهواز واگذار شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- مسئول قرارگاه بقیه الله گفت: در قالب برنامه های ویژه جشن های عید غدیر 110 واحد مسکونی تعمیر و به سیل زدگان عین دو واگذار شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، شامگاه شنبه 110 واحد مسکونی منطقه محروم عین دو که از سیلاب آسیب دیده بودند، تعمیر و پس از نوسازی به اهالی منطقه تحویل داده شد؛ مراسم تحویل این واحدهای مسکونی در قالب جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در مسجد صاحب الزمان با حضور حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور، حجت الاسلام سعید دسمی مدیر حوزه عملیه بقیه الله تهران، سردار سرلشکر حسن شاهوارپور فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان، حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.
مسئول قرارگاه بقیه الله در حاشیه این مراسم در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: پس از ثابت شدن وضعیت سیلاب در مناطق سیل زده خوزستان، رسیدگی به منطقه عین دو که در حاشیه شهر اهواز قرار دارد به قرارگاه بقیه الله واگذار شد.
قاسم الهایی سحر با بیان اینکه فعالیت ها در این منطقه در پنج محور برنامه ریزی شد، افزود: این محور ها شامل عمران و سازندگی،خدمات رسانی، اشتغال، برنامه های فرهنگی تربیتی و برنامه های ویژه بانوان بود.
وی با بیان اینکه همچنان این فعالیت ها در این منطقه ادامه دارد گفت: امشب 110 واحد مسکونی که بر اثر سیل آسیب دیده بود تعمییر و به خانواده ها واگذار شد و 700 واحد دیگر در دست اجرا است که تا شش ماه دیگر تعمییر و به خانواده ها واگذار خواهد شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield