پیام خوزستان

آخرين مطالب

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان خبر داد:

آسیب به 700 واحد مسکونی در عین دو/ لزوم ورود دستگاه های دیگر اجتماعي

آسیب به 700 واحد مسکونی در عین دو/ لزوم ورود دستگاه های دیگر
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز ـ فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان گفت: بیش از 700 واحد در منطقه عین دو اهواز از سیلاب آسیب دیده که امیدوارم ضمن بازسازی و تعمیر تا قبل از بارندگی ها بخش عمده مشکلات را حل کنیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، سردار سرلشکر حسن شاهوارپور شامگاه شنبه در حاشیه مراسم تحویل 110 منزل به مردم محروم و سیل زده عین دو اهواز در مسجد صاحب الزمان این منطقه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: بعد از سیل مردم نیاز به کمک بیشتری داشتند چون خانه ها آسیب دیده و برخی منازل با درصدهای مختلف تخریب شده اند.
وی با اشاره به اینکه وسایل زندگی مردم نیز همچون منازل آنها تخریب شده و هنوز هم نیاز به کمک دارند، افزود: با همت گروه های جهادی و کمک خود مردم در مناطق مختلف سیل زده به ویژه در منطقه عین دو حضور پیدا کردیم.
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان تصریح کرد: در همه مناطق آسیب دیده از سیل همراه با گروه های جهادی و فرماندهی سپاه استان های معین مثل تهران و البرز حضور و امشب نیز مراسم تحویل 110 واحد مسکونی به مردم منطقه عین دو را برگزار کردیم.
سردار سرلشکر شاهواپور یادآور شد: بیش از 700 واحد در منطقه عین دو اهواز از سیلاب آسیب دیده بود که امیدوارم ضمن بازسازی و تعمیر آنها تا قبل از بارندگی ها بخش عمده ای از مشکلات این منطقه را کاهش دهیم.
وی اضافه کرد: البته آسفالت، آب و فاضلاب از دیگر مشکلات زیرساختی است و امیدوارم دستگاه های متولی نیز با حضور به موقع خود نسبت به رفع این مشکلات اقدام کنند.
فرمانده سپاه حضرت ولیعصر (عج) خوزستان با اشاره به اینکه منابع مالی ساخت و بازسازی منازل منطقه محروم عین دو از طریق کمک خیران و اعتبارات سپاه پاسداران تأمین می شود، گفت: حداقل هزینه برای تعمیر هر واحد 200 میلیون ریال و برای ساخت نیز یک میلیارد ریال هزینه نیاز است.
سردار سرلشکر شاهوارپور در پایان گفت: کار بازسازی مناطق سیل زده شادگان و سوسنگرد نیز در حال انجام است.
به گزارش خبرنگار مهر ، شامگاه شنبه 110 واحد مسکونی منطقه محروم عین دو که از سیلاب آسیب دیده بودند، تعمیر و پس از نوسازی به اهالی منطقه تحویل داده شد؛ مراسم تحویل این واحدهای مسکونی در قالب جشن بزرگ عید سعید غدیر خم در مسجد صاحب الزمان با حضور حجت الاسلام سید ناصرالدین نوری زاده رئیس مرکز رسیدگی به امور مساجد کشور، حجت الاسلام سعید دسمی مدیر حوزه عملیه بقیه الله تهران، حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد نماینده ولی فقیه در خوزستان و دیگر مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield