پیام خوزستان

آخرين مطالب

معاون فرماندار اندیمشک تاکید کرد:

لزوم هماهنگی بخش‌های مختلف نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای محرم فرهنگي

لزوم  هماهنگی بخش‌های مختلف نهادها و دستگاه‌های اجرایی برای محرم
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اندیمشک _ معاون فرماندار اندیمشک گفت: بسیج و هماهنگی تمام بخش های اداری شهرستان برای برگزاری منظم و ویژه برنامه‌های محرم از موارد ضروری است.

به گزارش خبرنگار مهر ، کرم صرفه جو شامگاه شنبه در نشست هماهنگی محرم که در سالن کوثر فرمانداری اندیمشک برگزار شد، با بیان این که خدمت رسانی و فعالیت های عمرانی و خدماتی در اندیمشک را کم نظیر دانست و اظهار کرد: با نگاه به سیمای مناطق شهرستان اقدامات و خدمات به درستی نمایان است.
وی افزود: اطلاع رسانی از خدمات انجام پذیرفته توسط روابط عمومی ادارات و اصحاب رسانه و همچنین تلاش بیشتر در توجه و پیگیری امور شهروندان از وظایف مهم یک مدیر در نظام اسلامی است.
معاون سیاسی فرماندار اندیمشک گفت: زمینه خدمت به هیئت‌های مذهبی و دسته‌های عزاداری در ایام محرم و همچنین زوار کربلای حسینی در اربعین را با برگزاری نشست‌های تخصصی باید برنامه‌ریزی جامع شود.
وی افزود: بسیج و هماهنگی تمام بخش های اداری شهرستان برای برگزاری منظم و ویژه برنامه‌های محرم از موارد ضروری است.
صرفه جو تصریح کرد: با توجه به اینکه شهرستان اندیمشک اولین شهر در استقبال از زوار اربعین از مرکز و مناطق شمالی کشور در استان خوزستان است از این روی باید با استفاده از کلیه ضرفیت‌ شهرستان در این زمینه در خدمت به زوار اربعین حسینی (ع) سربلند باشیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield