پیام خوزستان

آخرين مطالب

رفع شکستگی خط انتقال آب 11 روستای اهواز اقتصادي

رفع شکستگی خط انتقال آب 11 روستای اهواز
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان از رفع شکستگی خط انتقال آب 11 روستای شهرستان اهواز خبر داد.
عادل حرباوی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با اشاره به حل مشکل قطعی و افت فشار آب در 11 روستای شهرستان اهواز اظهار کرد: رفع این شکستگی‌ها در شرایط بسیار سخت و با عبور از زمین‌های باتلاقی انجام شد.
وی افزود: شکستگی خط انتقال آب روستاهای مسیر ام طمیر باعث بروز مشکلاتی در بحث قطعی و افت فشار آب در این مناطق شده بود اما سرانجام با اقدامات انجام گرفته این شکستگی‌ها رفع و مشکل ساکنان این روستاها حل شد.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان تصریح کرد: این خط انتقال، آب موردنیاز 11 روستای مسیر ام طمیر از توابع بخش اسماعیلیه اهواز را تامین می‌کند و اکنون با تعمیرات انجام‌شده شاهد بهبود کیفی آب نیز در این روستاها هستیم.
حرباوی عنوان کرد: در راستای رفع شکستگی حاد بوجود آمده در این خط انتقال، دهیاری و شورای اسلامی روستای ام طمیر با تامین ماشین آلات موردنیاز در جهت حل مشکل به وجود آمده به مجموعه آبفار کمک کردند.
وی خاطرنشان کرد: تاسیسات آبرسانی در 11 روستای ام طمیر از توابع بخش اسماعیلیه اهواز جمعیتی بالغ بر 11 هزار و 455 نفر را تحت پوشش دارد و با اقدام انجام شده در بحث رفع شکستگی‌ها این جمعیت از آب شرب پایدار بهره‌مند شده است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield