پیام خوزستان

آخرين مطالب

رئیس کمیسیون انرژی مجلس:

قیام عاشورای حسینی (ع) عامل آزادگی ملت ایران و جهان تشیع است سياسي

قیام عاشورای حسینی (ع) عامل آزادگی ملت ایران و جهان تشیع است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اندیمشک- رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: قیام عاشورای حسینی (ع) در طول تاریخ عامل سربلندی و آزادگی ملت ایران و جهان تشیع است.

به گزارش خبرنگار مهر ، فریدون حسنوند عصر امروز شنبه در نشست هماهنگی ایام محرم در ساختمان کوثر فرمانداری اندیمشک ضمن تبریک هفته دولت اظهار کرد: خدمات انقلاب اسلامی با توجه به تنگناهای موجود و افزایش جمعیت با پیش از آن قابل مقایسه نبوده و این مهم با تلاش دولت‌ها و همه خدمت‌گذاران در کشور پدید آمده است.
وی با بیان اینکه به برکت نظام اسلامی با نگاه به هر منطقه شاهد ارتقا خدمات در کشور هستیم افزود: با نظاره به سیمای کشور در کلیه زمینه‌ها شاهد رشد خدمات و توسعه کشور هستیم.
نماینده مردم اندیمشک با تاکید بر لزوم توسعه حداکثری خدمات در کشور، گفت: در نظام اسلامی هر مقام و مسئولی که در خدمت‌ به مردم موفق‌تر باشد در سایه ولایت در نگاه عموم مردم محترم‌تر است.
وی افزود: با حضور استاندار خوزستان و مسئولین ملی چند طرح مهم بهره‌برداری شده و کلنگ‌زنی و روند عملیات اجرایی چند طرح مهم دیگر نیز در شهرستان اندیمشک آغاز می‌شود.
حسنوند با تاکید بر لزوم استفاده از ظرفیت دانشگاه‌ها برای توسعه شهرستان، استان و کشور تصریح کرد: از ظرفیت اساتید و دانشجویان برای توسعه و هم‌اندیشی در حوزه بیان خدمات و راهکارها باید بیش از گذشته استفاده شود.
رئیس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی محوریت اتحاد در شهرستان اندیمشک را امام جمعه اندیمشک بیان و عنوان کرد: همه نیروهای انتظامی، نظامی، خدماتی، نهادها، دستگاه‌های دولتی و مسئولین محلی با محوریت نماینده ولایت فقیه یک صدا به دنبال توسعه شهرستان هستند.
وی توسل با ائمه اطهار (ع) را کلید حل مشکلات و موانع پیش‌روی دانست و افزود: برگزاری هر چه بهتر عزاداری‌ها و برپایی مجالس حسینی (ع) در هر منطقه اسباب پویایی مکتب سرخ سیدالشهدا (ع) و زنده نگاه داشتن پیام قیام امام حسین (ع) می‌شود.
حسنوند با بیان اینکه مسئولین در ایام دهه اول محرم مسئولین با فرهنگ جهادی و بسیجی در خدمت هیات عزاداری باشند، گفت: در حوزه خدمات کلیه نهادها با نگاه بسیجی در خدمت‌ هیات، مساجد و حسینه‌ها باشند.
نماینده مردم اندیمشک در پایان گفت: قیام عاشورای حسینی (ع) در طول تاریخ عامل سربلندی و آزادگی ملت ایران و جهان تشیع است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield