پیام خوزستان

آخرين مطالب

فرماندار ویژه شهرستان آبادان:

آبادان در بحث عمران به حق خود نرسیده است سياسي

آبادان در بحث عمران به حق خود نرسیده است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - آبادان – فرماندار ویژه شهرستان آبادان گفت: متاسفانه شهر آبادان به رغم پشت سر نهادن دوران 8 ساله جنگ تحمیلی و 30 سال اتمام آن هنوز در بحث عمران و آبادانی به حق خود نرسیده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، سید زین العابدین موسوی ظهر امروز شنبه درجلسه بررسی جمع بندی مسائل مربوط به شهرستان آبادان در حوزه جاده ها، مسکن مهر و بازآفرینی بافت فرسوده که در محل سالن اجتماعات فرمانداری ویژه آبادان برگزار شد، اظهار کرد: امروز روز خوبی برای مردم آبادان بود چرا که معاون وزیر برای تعیین تکلیف پروژه های مهمی که به طور معمول مورد انتقاد مردم است به اینجا سفر کرده است.
وی افزود: امروز ضمن بازدید از سه جاده آبادان به اروندکنار، قفاص و چوئبده که نیاز به دو بانده شدن دارند و منیوحی که باید آن 2 مسجدی را که در مسیر تعریض جاده قرار دارد و اکنون تمام دستورات شرعی و احداث مسجد جایگزین نیز برای آنها انجام شده، پیگیری های خوبی نیز با متولیان امر انجام شد.
وی با ابراز تاسف از جان باختن افراد زیادی در جاده آبادان به اروندکنار تصریح کرد: امید می رود ضمن پیگیری های قابل انجام، شاهد توجه ویژه وزارت راه و شهرسازی به آبادان به عنوان شهری که پس از 8 سال دفاع مقدس و بیش از 30 سال از پایان جنگ تحمیلی هنوز زخم جنگ را بر کالبدش دارد، باشیم.
فرماندار ویژه شهرستان آبادان یادآور شد: آبادان پس از گذشت سال ها در بحث عمران هنوز به حق خود نرسیده و انتظارمان از سفر مسئولان به این منطقه برآورده شدن انتظارات به حق مردم و رفع مشکلات آنان است.
موسوی با بیان اینکه مردم ما به حق متوقع انجام اقدامات جدی در جاده های یاد شده هستند، گفت: امید می رود امسال در موضوع حساس دو بانده شدن جاده ها که مردم آرزوی آن را دارند و افراد زیادی نیز در این جاده ها جانشان را از دست داده اند، شاهد به نتیجه رسیدن پروژه های در دست انجام باشیم.
وی افزود: درباره ورودی شهر آبادان به نام میدان ثامن الائمه نیز از آنجائیکه این میدان پیشانی شهر به شمار می رود انتظارمان آنست که برای بهبود وضعیت و زیباسازی آن اقدامات مناسبی انجام شود.
وی اظهار کرد: در بحث مسکن مهر آبادان، بارها و بارها جلساتی را برگزار کردیم، درباره قیر تعهداتی داده شد اما هیچ کاری انجام نگرفت، لذا مطالبه ما در این باره خاتمه وضعیت نامناسب مسکن مهر است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield