پیام خوزستان

آخرين مطالب

شهردار آبادان خبر داد:

پایان کار آسفالت مسکن مهر طی 10 روز آینده سياسي

پایان کار آسفالت مسکن مهر طی 10 روز آینده
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - آبادان – شهردار آبادان گفت: طبق برنامه ریزی انجام شده طی مدت 10 روز کار آسفالت خیابان های مسکن مهر آبادان را به پایان می رسانیم.

به گزارش خبرنگار مهر ، حسین حمید پور ظهر امروز شنبه در جلسه بررسی جمع بندی مسائل مربوط به شهرستان آبادان در حوزه جاده ها، مسکن مهر و بازآفرینی بافت فرسوده که در محل سالن اجتماعات فرمانداری ویژه آبادان برگزار شد، افزود: تفاهمنامه ای را با راه و شهرسازی درباره مسکن مهر منعقد و کار را در سال 97 آغاز کردیم اما از آنجایی که این تفاهمنامه تعدیل نداشت با مشکل مواجه شدیم.
وی اظهار کرد: در حال حاضر 200 تن قیر را تامین کردیم و طبق برنامه ریزی 12 هزار مترمربع زیر ساختی را که در مسکن مهر آماده است را آسفالت می کنیم.
شهردار آبادان تصریح کرد: مبلغ تفاهمنامه منعقد شده با قیمت واقعی تفاوت دارد و سه برابر شده لذا ادامه کار در مسکن مهر مشکل است.
حمیدپور یاداور شد: قول می دهیم طی مدت 10 روز خیابان های مسکن مهر را که بیس سازی شده را آسفالت کنیم و مسکن مهر را تحویل می دهیم.
وی گفت: در حال حاضر بالغ بر 40 درصد از عملیات اجرایی آسفالت خیابان های مسکن مهر آبادان انجام شده و مابقی هم در دست انجام است، پس از اتمام آسفالت این 12 هزار مترمربع خیابان، کار را تحویل و دیگر ادامه نمی دهیم زیرا با توجه به تورم و نبود تعدیل در تفاهمنامه انجام کار برایمان صرفه ندارد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield