پیام خوزستان

آخرين مطالب

پلمب 36 واحد صنفی متخلف در آبادان اجتماعي

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - فرمانده انتظامی آبادان با اشاره به اجرای طرح تشدید کنترل و نظارت بر اصناف از پلمب 36 واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.
به گزارش ایسنا – منطقه خوزستان، سرهنگ سیدمحسن تقی‌زاده با تأکید بر اینکه ارتقای امنیت اخلاقی در جامعه اصناف و پیشگیری از تخلفات صنفی در شهرستان آبادان با جدیت پیگیری و میزان پایبندی اصناف به قوانین ابلاغی به صورت مستمر رصد می‌شود، اظهار کرد: در این رابطه، مأموران اداره نظارت بر اماکن عمومی پلیس امنیت عمومی، طرح تشدید کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی را در آبادان اجرا کردند.
وی افزود: در این طرح، مأموران نظارت بر اماکن عمومی از 324 واحد صنفی به صورت محسوس و نامحسوس بازدید کردند که طی ارزیابی‌های انجام شده،متصدیان 98 واحد اخطار دریافت کردند و از 43 واحد صنفی تعهد کتبی اخذ شد. همچنین 36 واحد صنفی به دلیل فعالیت غیرمجاز در طول روز و عدم توجه به اخطار ماموران پلمب شدند.
فرمانده انتظامی آبادان با بیان اینکه با صنوف و افرادی که به قوانین احترام نگذارند، برخورد قانونی خواهد شد، توصیه کرد: شهروندان در صورت مشاهده هرگونه تخلف مراتب را به سرصنف‌های مربوطه یا پلیس 110 اطلاع دهند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield