پیام خوزستان

آخرين مطالب

ورزشگاه فولاد بهترین ورزشگاه کشور شد سياسي

ورزشگاه فولاد بهترین ورزشگاه کشور  شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - رییس هیات فوتبال خوزستان گفت: ورزشگاه فولاد خوزستان در هفته نخست رقابت های لیگ برتر از لحاظ ایمنی و امنیتی بهترین ورزشگاه در کشور شناخته شد.

عبدالکاظم طالقانی روز شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا در مورد وضعیت ورزشگاه های نمایندگان خوزستان در لیگ برتر گفت: تمام موارد امنیتی و ایمنی در ورودی و خروجی های ورزشگاه فولاد به خوبی اجرایی شد و به گفته مسئولان سازمان لیگ بهترین ورزشگاه در هفته نخست لیگ‌ بود.
وی افزود: شماره گذاری صندلی ها، نصب دوربین مدار بسته، سامانه فروش بلیت الکترونیک و گیت های الکترونیکی از جمله مواردی بود که به خوبی در ورزشگاه فولاد اجرایی شد و این موضوع باعث شد تا تماشاگران به راحتی نظاره گر بازی باشند.
طالقانی در خصوص ورزشگاه شهید بهنام محمدی مسجدسیلمان گفت:صندلی های این ورزشگاه نیز شماره گذاری شده و سامانه فروش بلیت الکترونیک در آن راه اندازی شده است. گیت های الکترونیکی در بخشی از ورزشگاه نصب شده و در روزهای آینده دیگر گیت ها راه اندازی می شوند و تا هفته سوم که نفت مسجدسلیمان میزبان است ورزشگاه به طور کامل آماده خواهد شد.
وی با بیان اینکه هیچ گونه امتیاز منفی از ورزشگاه های استان گزارش نشده است گفت: شرایط ورزشگاه مسجدسلیمان در بازی نخست حتی بهتر از ورزشگاه آزادی بود چرا که در سامانه فروش بلیت الکترونیک با مشکل مواجه شدند.
رییس هیات فوتبال خوزستان گفت: در خصوص ورزشگاه نفت آبادان گفت: هنوز بازی در این ورزشگاه انجام نشده است اما تا آنجا که اطلاع دارم ورزشگاه آبادان هم تمام موارد امنیتی و ایمنی را به خوبی لحاظ کرده و امیدواریم در هفته دوم هیچ گونه مشکلی نداشته باشد.
در پایان هفته نخست لیگ تیم های نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان و فولاد به ترتیب به سه، یک و صفر امتیاز در مکان های چهارم، نهم و پانزدهم رده بندی قرار دارند.
9879/6064


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield