پیام خوزستان

آخرين مطالب

بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه شهید چمران از 22 شهریور علمي

بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه شهید چمران از 22 شهریور
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، خوابگاه‌های دانشگاه یک روز پیش از آغاز نیمسال تحصیلی، یعنی 22 شهریورماه بازگشایی خواهند شد.
بابک محمدیان در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است، خوابگاه‌های دانشگاه یک روز پیش از آغاز نیمسال تحصیلی، یعنی 22 شهریورماه بازگشایی خواهند شد. تعمیرات لازم نیز در خوابگاه‌ها یا انجام شده و یا در حال انجام است.
وی درخصوص امکان افزایش شهریه خوابگاه در سال تحصیلی جدید، گفت: میزان افزایش شهریه توسط صندوق رفاه اعلام می‌شود و ما نقشی در اعلام شهریه نداریم. میزان شهریه خوابگاه نیز در اواسط شهریورماه اعلام می‌شود.
مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: ما در خوابگاه حضرت معصومه(س) تاکنون رستوران یا سلف سرویس مرکزی نداشتیم و تنها محل کوچکی برای توزیع غذا در این خوابگاه وجود داشت. در حال حاضر درحال راه‌اندازی رستورانی در این خوابگاه هستیم. کارهای انتهایی این رستوران در حال اتمام است و قرار است حداکثر تا 15 شهریورماه به ما تحویل داده شود، به این ترتیب این رستوران از ترم جدید در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield