پیام خوزستان

آخرين مطالب

469 پروژه در هفته دولت در خوزستان به بهره برداری می رسد سياسي

469 پروژه در هفته دولت در خوزستان به بهره برداری می رسد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - استاندار خوزستان گفت: همزمان با هفته دولت 469 پروژه عمرانی با اعتبار پنج هزار و 497 میلیارد و 164 میلیون ریال در خوزستان به بهره برداری می رسد.

غلامرضا شریعتی روز شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: با بهره برداری از این تعدا پروژه، چهار هزار و 835 فرصت شغلی جدید در خوزستان ایجاد می شود.
وی با بیان اینکه از این تعداد 39 پروژه ملی هستند، گفت: منابع مالی دیگر پروژه ها از محل اعتبارات استانی و یا سایر ردیف های اعتباری تامین شده است.
استاندار خوزستان افزود: اداره کل بنادر و دریانوردی با یک هزار و 315 میلیارد ریال، شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با یک هزار و 58 میلیارد ریال و شرکت گاز خوزستان با 497 میلیارد و 100 میلیون ریال به ترتیب دستگاه هایی هستند که برای تکمیل این پروژه ها بیشترین اعتبارات را هزینه کرده اند.
وی ادامه داد: در بین دستگاه های اجرایی شرکت توزیع نیروی برق خوزستان با 160 پروژه، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با 104 پروژه و همچنین شرکت شهرک های صنعتی خوزستان با 59 پروژه، بیشترین تعداد طرح های آماده بهره برداری را به خود اختصاص داده اند.
شریعتی گفت: شهرستان های حمیدیه با 43 پروژه، آبادان با 38 پروژه و اهواز با 35 پروژه بیشترین تعداد طرح های عمرانی آماده بهره برداری را در خوزستان دارند.
استاندار خوزستان همچنین با اشاره به اینکه شهرستان بهبهان با بیش از یک هزار و 490 میلیارد ریال در بین دیگر شهرستان های خوزستان بیشترین میزان اعتبار پروژه های آماده بهره برداری را به خود اختصاص داده افزود: همچنین شوشتر با 764 میلیارد و 395 میلیون ریال و مسجدسلیمان نیز با 375 میلیارد و 83 میلیون ریال دیگر شهرستان هایی هستند که بیشترین اعتبارات پروژه های آماده بهره برداری هفته دولت امسال در خوزستان به آنها اختصاص یافته است.
بر اساس این گزارش، در هفته دولت پارسال 347 پروژه در بخش‌های عمرانی و خدماتی در خوزستان به بهره برداری رسید و برای سه هزار نفر فرصت شغلی ایجاد شد.
9931 / 6037


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield