پیام خوزستان

آخرين مطالب

اورهال بیش از 900 ترانسفورماتور برق در اهواز اقتصادي

اورهال بیش از 900 ترانسفورماتور برق در اهواز
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: بیش از 900دستگاه ترانسفورماتور منصوبه در شبکه برق اهواز اورهال و مجددا به چرخه مصرف در شبکه بازگشتند.
حسن کریمی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بیش از 900 دستگاه ترانسفورماتور منصوبه در شبکه برق اهواز اورهال شدند که این کار 32 میلیارد ریال صرفه‌جویی اقتصادی به دنبال داشت.
وی افزود: ترانسفورماتورها به عنوان اجزای اصلی و گران شبکه مورد توجه ویژه قرار دارند و به منظور پایداری برق مشترکان در فصل تابستان و تامین ولتاژ مطلوب از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند. در این راستا تعداد 900 دستگاه ترانسفورماتور معیوب در نقاط مختلف کلانشهر اهواز شناسایی و پس از انتقال به کارگاه ترانس رفع اشکال و مجددا مورد بهره‌برداری قرار گرفته‌اند.
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز تصریح کرد: با توجه به افزایش دما و بالا رفتن مصرف برق، مراقبت از تجهیزات و نگهداری شبکه دارای اهمیت زیادی است و در این زمینه در تلاش هستیم تا به بهترین شکل از تجهیزات مراقب و نگهداری شود.
کریمی ادامه داد: در یک سال گذشته تعداد 80 دستگاه ترانسفورماتور که دچار اشکال 100 درصدی بودند از سطح شبکه جمع‌آوری و به دست متخصصان شرکت در کارگاه ترانس به صورت اساسی تعمیر شده‌اند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield