پیام خوزستان

آخرين مطالب

معاون فرهنگی سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان:

پیشرفت کشور با تربیت کودکان پویا محقق می شود اجتماعي

پیشرفت کشور با تربیت کودکان پویا محقق می شود
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- معاون فرهنگی سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان گفت: کودکان امروز مدیران فردای این مرزبوم هستند و تربیت کودکان خلاق و پویا می تواند توسعه کشور را در آینده تضمین کند.

به گزارش خبرنگار مهر ، ناصر آریایی شامگاه پنجشنبه در آیین گشایش سی و دومین دوره جشنواره بین المللی فیلم کودک و نوجوان در اهواز اظهار کرد: با توجه به اهمیت برنامه ریزی و اجرای طرح های مختلف برای کودکان سالانه جشنواره فیلم بین المللی کودک و نوجوان در شهر اهواز برگزار می شود.
وی با بیان اینکه این جشنواره مختص کودکان است، افزود: یکی از ارکان جامعه توسعه یافته توجه و برنامه ریزی برای کودکان است و در همین راستا اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خوزستان برنامه های مختلفی را برای کودکان در سنین مختلف تدوین و اجرا می کند که یکی از آن برنامه ها همین جشنواره فیلم است.
معاون فرهنگی سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان تصریح کرد: خانواده ها نیز باید با برنامه ریزی های مختلف تلاش کنند تا در ابتدا استعداد کودکانشان شناسایی و شکوفا کنند.
آریایی با بیان اینکه در این جشنواره 10 فیلم ویژه کودک و نوجوان از سینمای ایران، فرانسه و مکزیک ادارن می شود، عنوان کرد: این جشنواره از امروز آغاز شده و تا دوشنبه چهارم شهریور ادامه خواهد داشت.
وی در خصوص برنامه های جنبی این جشنواره گفت: شامل برپایی کارگاه آموزش فیلم‌نامه نویسی کودک و نوجوان، کارگاه عروسک‌سازی، اجرای نمایش عروسکی، موسیقی کودک برنامه ریزی شده است.
معاون فرهنگی سینمایی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خوزستان گفت: همچنین غرفه‌های مختلف فروش بازی‌های فکری، نقاشی چهره کودکان، ایستگاه نقاشی و آموزش فیلم‌سازی نیز در حاشیه این جشنواره برپا شده است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield