پیام خوزستان

آخرين مطالب

نماینده شادگان در مجلس شورای اسلامی:

تمایل به مهاجرت در خوزستان افزایش یافته است اجتماعي

تمایل به مهاجرت در خوزستان افزایش یافته است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی گفت: به دلیل مشکلات خاصی که در خوزستان وجود دارد، تمایل به مهاجرت از این استان افزایش پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت الاسلام مجید ناصری نژاد ظهر امروز پنجشنبه در شورای گفتگو بخش خصوصی و دولت که در استانداری خوزستان برگزار شد اظهار کرد: وقتی قانونی در مجلس تصویب می شود، رای تمام نمایندگان نیست بلکه بر اساس اکثریت رای به تصویب رسیده است.
وی افزود: نمایندگان در مجلس به ویژه نمایندگان استان های محروم در تصویب قانون توجه دارند که کمترین ضرر به مردم وارد شود.
نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خروجی هر قانون دو ورودی دارد، بیان کرد: این دو ورودی شامل طرح و دیگری لایحه است،؛ طرح و لایحه ای مورد پذیرش قرار می گیرد که موجب کاهش و یا اضافه شدن بار مالی بر دولت نداشته باشد و در غیر این صورت از نظر قانونی اساسی با شورای نگهبان با تصویب آن مخالقت خواهد کرد.
حجت الاسلام ناصری نژاد عنوان کرد: بسیاری از مراجعان امروز افرای هستند که جنس به دولت فروخته اند اما تا کنون طلبشان وصول نشده و این موارد موجب ضرر بسیاری به افراد شده است.
وی ادامه داد: با توجه به شرایط خاص معیشتی و اقتصادی باید تلاش شود قانون به نفع مردم تفسیر شود.
نماینده مردم شادگان در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: استان خوزستان دارای مشکلات خاصی است و باید برای رفع مشکلات موجود به صورت خاص دیده شود.
حجت الاسلام ناصری نژاد افزود: ما میزبان صنعتی هستیم که تنها آسیب ها و آلودگی هایش برای استان است و نفع آن به دیگران می رسد که امیدواریم در این زمینه نیز به استان بیش از پیش توجه شود.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield