پیام خوزستان

آخرين مطالب

فارس، بوشهر و هرمزگان استان های معین خرمشهر برای اربعین شدند سياسي

فارس، بوشهر و هرمزگان استان های معین خرمشهر برای اربعین شدند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - آبادان - ایرنا - سرپرست فرمانداری خرمشهر گفت: سه استان فارس، بوشهر و هرمزگان به عنوان استان های معین شهرستان خرمشهر برای اربعین امسال تعیین شدند.

کوروش مودت دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت:استان های معین در زمینه توسعه زیر ساخت ها، بهسازی و روکش آسفالت همچنین ساحل سازی به منظور تسهیل در تردد زائران اربعین امسال، خرمشهر را یاری می کنند.
وی بر اجرای طرح جامع ساماندهی مواکب حسینی در شلمچه با همکاری منطقه آزاد اروند تاکید کرد و افزود:اربعین امسال مواکب حسینی هم چون سال های گذشته به زائران خدمات رسانی خواهند کرد.
مودت گفت:با توجه به رایگان شدن صدور رواید بین 2 کشور ایرن و عراق پیش بینی می شود تعداد زائران اربعین نسبت به سال های گذشته بیشتر شود و از این رو برنامه ریزی ستاد اربعین برای تسهیل تردد زائران افزایش یافته است.
وی افزود:باید توسعه زیرساخت های دائمی و ماندگار در برنامه های ستاد اربعین گنجانده شود تا در سال های آینده از این سازه ها برای تردد و خدمات رسانی به زائران استفاده شود.
به گزارش ایرنا در اربعین پارسال 450 موکب از شهرهای آبادان و خرمشهر در مرز شلمچه فعالیت داشته و به زائران خدمت رسانی کردند.
مرزهای شلمچه و چذابه 2 گذرگاه مرزی تردد زائران اربعین حسینی در استان خوزستان می باشند.
گذرگاه مرزی شلمچه در 15 کیلومتری خرمشهر قرار دارد.
3015/6068


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield