پیام خوزستان

آخرين مطالب

استاندار خوزستان:

لازمه عدالت، حرکت در مسیر حق است اجتماعي

لازمه عدالت، حرکت در مسیر حق است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - استاندار خوزستان گفت: باید برای رسیدن به عدل و عدالت تلاش کنیم و لازمه این کار نیز قاطعیت و حرکت در مسیر حق است.
به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، غلامرضا شریعتی در آیین تکریم و معارفه رئیس کل دادگستری خوزستان، که امروز (30 مردادماه) در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: قوه قضاییه مظهر عدالت و مرجع رسیدگی به مستمندان و مستضعفان و همه کسانی است که به نوعی جزو مستکبرین نیستند. این مساله افتخار ما در نظام است.
وی افزود: باید برای رسیدن به عدل و عدالت تلاش کنیم و لازمه این کار نیز قاطعیت و حرکت در مسیر حق است. لازم است که قاضی همه جوانب را ببیند و به گونه‌ای عمل کند که ظلمی به هیچکدام از طرفین نشود. اگر رأی به عدالت داده شود، کسی که رأی به نفعش صادر نشده، خودش می‌داند که حقش نبوده است.
استاندار خوزستان گفت: رئیس کل دادگستری سابق استان به این شکل عمل کرده است و بر رعایت عدالت تاکید کرده و تلاش می‌کرد حق کسی ضایع نشود و فارغ از اینکه چه کسی خوشحال است و چه کسی ناراحت، این مساله خط مشی قوه قضاییه در استان خوزستان بود.
شریعتی خاطرنشان کرد: درایت، تدبیر، حسن خلق، جامع الاطراف بودن و استقلال شخصی و قضایی آقای افشارنیا بر همه روشن است. در این زمان تلاش شد کسانی که می‌خواهند از راه ناصواب به ثروت برسند، مسیرشان بسته شود و مسیر کسانی که می‌خواهند از راه درست به ثروت و خلق آن برسند، هموار شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield