پیام خوزستان

آخرين مطالب

در سومین روز از مسابقات قهرمانی بسکتبال جوانان دختر کشور:

تیم دختران بسکتبالیست اروند تیم کردستان را مغلوب خود کردند سياسي

تیم دختران بسکتبالیست اروند تیم کردستان را مغلوب خود کردند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - آبادان - تیم بسکتبال دختران منطقه آزاد اروند در سومین روز از برگزاری مسابقات قهرمانی بسکتبال جوانان کشور، بر تیم کردستان غلیه کردند.

به گزارش خبرنگار مهر ، سومین روز از مسابقات بسکتبال قهرمانی جوانان دختر کشور با برگزاری 3 مسابقه در محل سالن کوثر آبادان پیگیری شد که در پایان این بازی ها تیم‌های گیلان، چهارمحال و بختیاری و منطقه آزاد اروند بر حریفان خود غلبه کردند.
در نخستین دیدار از روز سوم این رقابت‌ها و از ساعت 9 صبح تیم های منتخب گیلان و کرمان به مصاف یکدیگر رفتند که در پایان تیم گیلان با کسب نتیجه 65 بر 44 حریف خود کرمان را از پیش رو برداشت.
اما دومین مصاف روز سوم نیز با برتری تیم چهارمحال و بختیاری بر یزد به پایان رسید، در این دیدار تیم دختران زاگرس‌نشین 63 امتیاز و تیم دختران یزد 45 امتیاز به دست آوردند.
در آخرین دیدار روز سوم، تیم منتخب دختران منطقه آزاد اروند پذیرای تیم کردستان بود که کسب نتجه 58 بر 42 توسط دختران اروند سبب پیروزی و برتری آنها برابر میهمانشان شد.
با نتایج کسب شده در سومین روز این مسابقات، دو دیدار منتخب منطقه آزاد اروند مقابل تیم‌های کرمان و گیلان در روزهای دوشنبه و سه‌شنبه هفته جاری سرنوشت تیم قهرمان این دوره از رقابت‌ها را مشخص می کند.
این مسابقات فردا دوشنبه در سالن کوثر آبادان پیگیری خواهد شد که در نخستین دیدار روز چهارم، گیلان به مصاف یزد می‌رود، منطقه آزاد اروند در دومین دیدار پذیرای کرمان است و کردستان در آخرین دیدار این روز مقابل چهارمحال و بختیاری صف‌آرایی می‌کند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield