پیام خوزستان

آخرين مطالب

نماینده ولی فقیه در خوزستان:

تحریم 10 درصد از موانع کشور است، عمده موانع داخلی اند اقتصادي

تحریم 10 درصد از موانع کشور است، عمده موانع داخلی اند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - نماینده ولی فقیه در استان خوزستان گفت: تحریم 10 درصد از موانع و مشکلات کشور است و عمده موانع در درون کشور قرار دارند و اگر این موانع برداشته شوند قطعا شاهد رونق و توسعه اقتصادی خواهیم بود.
به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، حجت‌الاسلام سیدعبدالنبی موسوی‌فرد در مراسم روز ملی حمایت از صنایع کوچک که امروز 27 مردادماه در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: چرخ تولید کشور بر مبنای تلاش تولیدکنندگان است و از این رو باید به این حوزه توجه جدی شود.
وی با بیان اینکه چالش های متعدد و گوناگون در بخش صنعت وجود دارد، افزود: ظرفیت برای صادرات در خوزستان فراهم است و اگر چشم نظارت تقویت شود تا کالای تولیدی با کیفیت بیشتری تولید شود زمینه برای صادرات فراهم خواهد شد.
امام جمعه اهواز تصریح کرد: اگر بخواهیم صادرات داشته باشیم باید به کیفیت تولید توجه ویژه شود و در این زمینه باید موضوع کیفیت در دستور کار تولیدکنندگان قرار بگیرد.
موسوی ادامه داد: اگر بتوانیم موانع بر سر راه تولید را برداریم، می توانیم در بخش صنعت شاهد توسعه و رشد باشیم و همچنین با بهبود کیفیت به فکر بازارهای صادراتی بیوفتیم.
وی با بیان اینکه ایرانی ثابت کرده است مانع نمی شناسد، گفت: تحریم 10 درصد از موانع و مشکلات کشور است و عمده موانع در درون کشور هستند. اگر این موانع برداشته شوند قطعا شاهد رونق و توسعه اقتصادی خواهیم بود.
امام جمعه اهواز خاطرنشان کرد: عمده مشکلات تولید کنندگان در زمینه بانک ها است و امیدواریم مشکلات این حوزه نیز حل و برای رفع مشکلات واحدهای تولیدی تلاش شود.
موسوی ادامه داد: اگر بتوانیم صنایع خرد استان را فعال کنیم قطعا زمینه را برای حل مشکل اشتغال استان فراهم خواهیم کرد.
وی خاطرنشان کرد: از وزیر صنعت درخواست داریم به بخش صنعت خوزستان توجه ویژه شود تا مشکلات این صنایع در استان حل شود.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield