پیام خوزستان

آخرين مطالب

فرمانده قرارگاه شهید متوسلیان خبر داد:

ساخت و تعمیر 620 واحد مسکونی در دشت آزادگان توسط سپاه تهران سياسي

ساخت و تعمیر 620 واحد مسکونی در دشت آزادگان توسط سپاه تهران
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- فرمانده قرارگاه شهید متوسلیان گفت: با بررسی های صورت گرفته در دشت آزادگان بالغ بر 620 واحد مسکونی برای ساخت، تعمییر و یا مرمت شناسایی شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، سرهنگ روح الله قسام باشی پیش از ظهر یکشنبه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پس از وقوع سیل در استان خوزستان طبق تقسیم بندی هایی که صورت گرفت وظیفه رسیدگی به وضعیت مردم در دشت آزادگان به سپاه محمد رسول الله(ص) تهران محول شد.
وی افزود: پس از ثابت شدن وضعیت سیلاب بررسی های کارشناسی به صورت خانه به خانه توسط نیروها ما صورت گرفت و در نهایت 620 واحد آسیب دیده شناسایی شدند.
فرمانده قرارگاه شهید متوسلیان تصریح کرد: با بررسی های صورت گرفته از تعداد کل واحد های آسیب دیده 181 واحد نیاز به ساخت مجدد داشت که 50 واحد آن به خیرین تهران واگذار شد و 131 واحد آن نیز توسط سپاه ساخته خواهد شد.
سرهنگ قسام باشی در ادامه عنوان کرد: اکنون در 25 روستا تعمییر و 25 روستا نیز کار ساخت منازل مسکونی در حال انجام است.
وی گفت: با توجه به حجم بالای ساخت و تعمییر مسکن در استان خوزستان تا کنون تسهیلات بانکی برای مردم از سوی بنیاد مسکن صورت نگرفته است که امیدواریم با تخصیص هر چه زودتر این وام ها بتوانیم ساخت و تعمییر احد های مسکونی آسیب دیده را تا پایان تابستان به پایان برسانیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield