پیام خوزستان

آخرين مطالب

با حضور فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران؛

70 سری جهیزیه به زوج های جوان سوسنگرد اهدا شد سياسي

70 سری جهیزیه به زوج های جوان سوسنگرد اهدا شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- با حضور فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران 70 سری جهیزیه به زوج های جوان سوسنگردی با همکاری خیران تهرانی اهداء شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران پیش از ظهر یکشنبه در حاشیه آیین اهداء جهیزیه به زوج های جوان در سوسنگرد در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از ابتدای وقوع سیل، سپاه محمد رسوالله(ص) تهران با اعزام نیروها سعی بر خروج سیلاب و جلوگیری از آسیب رسانی بیشتر سیل به شهر سوسنگرد و روستاهای اطراف کرد.
سردار محمدرضا یزدی افزود: بعد از پایدار شدن وضعیت در فاز بعد خانه های آسیب دیده بررسی شدند و در دو بخش ساخت و تعمییر قرار گرفتند.
فرمانده سپاه محمد رسوالله(ص) تهران با اشاره به اینکه از زمان بندی انجام شده، عقب تر هستیم، عنوان کرد: با جلسه ای که صبح امروز در سوسنگرد برگزار شد، برنامه ریزی هایی جهت تسریع در اجرای پروژه مسکن سازی در سوسنگر و روستاهای اطراف برنامه ریزی شد.
سردار یزدی تصریح کرد: همچنین با بررسی های صورت گرفته، بحث جهیزیه و ملزومات ابتدایی شروع زندگی یکی از نیازهای زوج های جوان این شهرستان و روستای اطراف بود که به همین منظور با کمک خیرین تهرانی، جهیزیه برای 70 نفر از نوعروسان سوسنگردی خریداری و امروز به آنها اهداء شد.
وی گفت: این دور از اهدا، جهیزیه ها شامل 17 قلم کالای اساسی و مورد نیاز برای شروع زندگی است.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield