پیام خوزستان

آخرين مطالب

رئیس هیأت ورزش های همگانی اندیمشک:

جشنواره صلح و کودک در اندیمشک برگزار شد سياسي

جشنواره صلح و کودک در اندیمشک برگزار شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اندیمشک _ رئیس هیأت ورزش های همگانی شهرستان اندیمشک گفت: به همت اداره ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و موسسه بین المللی سفیران صلح جشنواره بزرگ صلح و کودک در اندیمشک برگزار شد.

محسن مرادی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر عنوان کرد: توجه به نشاط و نیازهای کودکان یکی از اولویت‌های هیات همگانی اندیمشک بوده و در این زمینه با همکاری مجموعه ورزش و جوانان در حال برنامه‌ریزی برای آینده هستیم.
وی افزود: جشنواره صلح کودک براساس دستورالعمل وزارت ورزش و جوانان در قالب تابستان با ورزش که با استقبال بی نظیر شهروندان مواجه شد.
رئیس هیأت ورزش های همگانی اندیمشک گفت: بیش از بیست کمیته فعال هیات همگانی در جشنواره صلح کودک با شرح وظایف مشخص و متناسب با معیارهای خاص روانشناسی کودکان، فضا را به گونه‌ای طراحی کردند تا کودکان با ورود به فضا متناسب با سن و سلیقه خود بازی‌های فکری و فیزیکی مورد علاقه خود را انتخاب و ساعاتی را آزادانه و بدون حضور والدین به شادی‌های کودکانه بپردازند.
وی گفت: نقاشی روی صورت کودکان و نقاشی بر روی کاغذ با موضوع صلح، حمل نشان صلح توسط اسکیت بازان نونهال، طناب کشی، طناب زنی با موسیقی مقامی و انجام بازهای فراموش شده ایرانی از برنامه‌های جشنواره صلح کودک در اندیمشک بود.
مرادی با اشاره به اجرای بازی‌های کهن و فراموش شده‌ی ایرانی تصریح کرد: به همت اداره ورزش و جوانان، آموزش و پرورش و موسسه بین المللی سفیران صلح جشنواره بزرگ صلح و کودک در اندیمشک برگزار شد.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield