پیام خوزستان

آخرين مطالب

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 5 پروژه در شهرک‌های صنعتی دزفول اقتصادي

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی 5 پروژه در شهرک‌های صنعتی دزفول
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - با حضور معاون وزیر صمت و مدیرعامل سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران عملیات اجرایی 3 پروژه در شهرک‌های صنعتی دزفول آغاز و 2 پروژه افتتاح شد.
به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، امروز 27 مردادماه با حضور محسن صالحی نیا عملیات اجرایی 3 پروژه در شهرک‌های صنعتی دزفول آغاز و 2 پروژه نیز افتتاح شد.
وی ابتدا با حضور در شهرک صنعتی شماره 2 دزفول تصفیه‌خانه فاضلاب این شهرک صنعتی که با اعتبار 3 میلیارد و 920 میلیون تومان احداث شده است را افتتاح کرد.
ظرفیت این تصفیه‌خانه 200 متر مکعب در شبانه‌روز و روش تصفیه فاضلاب در این تصفیه‌خانه UABR (لجن فعال از موع هوادهی گسترده) است.
همچنین با حضور وی پروژه شبکه روشنایی شهرک صنعتی شماره 2 دزفول که با اعتبار یک میلیارد و 400 میلیون تومان اجرا شده است به بهره‌برداری رسید.
در ادامه با حضور صالحی نیا عملیات اجرایی 3 پروژه عمرانی در شهرک‌های صنعتی دزفول آغاز شد.
این پروژه‌ها شامل دیوارکشی و ترمیم نوار حفاری فاضلاب شهرک صنعتی شماره 2 دزفول با اعتبار یک ملیارد و 83 میلیون تومان، خیابان سازی و جدول کاری بخشی از خیابان‌های شهرک صنعتی شماره 3 دزفول با اعتبار 2 میلیارد و 240 میلیون تومان و تکمیل بخشی از خیابان‌های شهرک صنعتی شماره 4 دزفول با اعتبار 2 میلیارد و 605 میلیون تومان است.
صالحی نیا همچنین در شهرک صنعتی شماره یک دزفول از یک واحد تولیدی تجهیزات پزشکی دیدن کرد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield