پیام خوزستان

آخرين مطالب

مسئول کانون پرورشی ملاثانی خبر داد:

کارگاه آموزش مهارت قصه‌گویی در کانون پرورشی ملاثانی برگزار شد فرهنگي

کارگاه آموزش مهارت قصه‌گویی در کانون پرورشی ملاثانی برگزار شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز ـ مسئول کانون پرورشی ملاثانی گفت: کارگاه آموزش مهارت قصه‌گویی در مرکز فرهنگی هنری این کانون ویژه‌ اعضای نوجوان برگزار شد.

نعیمه عامری فلیحی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان ملاثانی کارگاه مهارت قصه‌گویی را با هدف آموزش و ترغیب اعضا به قصه‌گویی و جلب مشارکت آن‌ها در بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی اجرا کرد.
وی افزود: در این کارگاه آموزشی مربیان کانون ابتدا بچه‌ها را با انتخاب یک کتاب خوب برای قصه‌گویی آشنا و در ادامه وقتی شیوه‌های ارائه یک قصه را فرا گرفتند، هرکدام به بیان قصه‌های کوتاه پرداختند.
مسئول کانون پرورشی ملاثانی تصریح کرد: برگزاری جشنواره قصه‌گویی یک جریان فرهنگی مهم است که می‌تواند در نهادینه شدن قصه‌گویی در جامعه مؤثر باشد.
عامری فلیحی با اعلام این خبر که بیست و دومین جشنواره بین‌المللی قصه‌گویی امسال در دو بخش قصه‌گویی صحنه‌ای و 90 ثانیه‌ای آذر ماه امسال برگزار می‌شود، ادامه داد: بخش صحنه‌ای شامل مسابقه ملی و بین‌الملل است که شرکت‌کنندگان بخش مسابقه ملی دختران و پسران (نوجوانان 12 تا 18 سال)، زنان و مردان (18 سال به بالا) و مادربزرگ‌ها و پدربزرگ‌ها است.
وی عنوان کرد: علاقه‌مندان در بخش صحنه‌ای تا 17 شهریور 1398 فرصت دارند برای ثبت‌نام و بارگذاری فیلم قصه‌های خود به پایگاه اینترنتی جشنواره به نشانی www.kanoonfest.ir مراجعه کنند.
مسئول کانون پرورشی ملاثانی در پایان گفت: همچنین در بخش قصه‌های 90 ثانیه‌ای نیز از علاقه‌مندان دعوت شده است تا فیلم قصه‌های خود را تا 10 مهر 1398 در پایگاه جشنواره بارگذاری کنند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield