پیام خوزستان

آخرين مطالب

هشتگ نخبگان در فضای مجازی ایجاد شود اجتماعي

هشتگ نخبگان در فضای مجازی ایجاد شود
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز ـ رئیس دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان گفت: باید هشتگ فضای مجازی را برای این نخبگان ایجاد کرد.

به گزارش خبرنگار مهر ، حجت‌الاسلام سید محسن شفیعی شامگاه شنبه در جلسه تقدیر استاندار خوزستان از رتبه های برتر این استان در کنکور 98 اظهار کرد: اینکه نخبگان برای ادامه تحصیل به خارج از استان بروند بد نیست ولی می توانند به خوزستان برگردند تا به همین استان خدمات رسانی لازم را داشته باشند.
وی افزود: اگر بناست عکس سلفی گرفته شود این نخبگان سلبریتی هستند و باید به فرهنگ توجه به الگوهای عملی نمونه در حوزه علمی و فناوری بیشتر دامن بزنیم.
رئیس دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان بیان کرد: فرزندان خوزستان باید بدانند تنها درس مهم نیست بلکه عاطفه، بندگی، دیگردوستی، همدردی و خدمات رسانی به دیگران هم از اهمیت بالایی برخوردار است.
حجت‌الاسلام شفیعی گفت: باید هشتگ فضای مجازی را برای این نخبگان ایجاد کرد. که انگیزه وجودی برای آنها تقویت شود.
وی اضافه کرد: در سیل چهره عاطفی خوزستان به نمایش گذاشته شد و همه این مسائل باید از سوی نخبگان استانی که خارج خوزستان هستند آنقدر واگویه شود تا برگردند.
رئیس دفاتر استانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های خوزستان اظهار کرد: یک سلسله دست به دست هم می دهد تا یک نخبه تربیت و نتیجه و تاثیرگذاری آن به دست بیاید.
حجت‌الاسلام شفیعی در پایان یادآور شد: مادر یک معجزه الهی است و یکی از راه های شکرگذاری فرزندان قدردان بودن نعمت وجودی مادر است.
استاندار خوزستان همواره حامی آموزش و پرورش بوده است
محمد صادق کریمی کیا نیز در این جلسه عنوان کرد: نهال هایی قبلا کاشته شده و امروز شاهد موفقیت های آنها هستیم.
مدیرکل امور اجتماعی استانداری خوزستان افزود: استاندار خوزستان همواره تاکیدات بسیاری بر حمایت از آموزش و پرورش داشته اند.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: امیدوارم که این نخبگان استانی در توسعه و آینده خوزستان نقش پررنگی داشته باشند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield