پیام خوزستان

آخرين مطالب

استاندار خوزستان:

نخبگان ثروت جامعه را رقم می زنند سياسي

نخبگان ثروت جامعه را رقم می زنند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز ـ استاندار خوزستان گفت: تعداد نخبگان و افرادی که دنبال خلق علم هستند باعث افزایش ثروت در جوامع می شوند.

 غلامرضا شریعتی در آیین تجلیل از رتبه های برتر خوزستان در کنکور سراسری 98 در رشته های ریاضی و تجربی اظهار کرد: اگر به علم، تحقیق، پژوهش و دانش در جامعه توجه نشود استعداد افراد به سمت دیگری گرایش پیدا می کند.
وی افزود: استعداد، پتانسیل، رشد و تولید علم و دانایی محوری ثروت هر جامعه را تعیین می کند.
استاندار خوزستان تصریح کرد: نخبگان و افرادی که دنبال خلق علم هستند باعث افزایش ثروت در جوامع می شوند.
شریعتی ادامه داد: این روحیه و مرامی که در رابطه با علم و دانش طی شده ماندگار است، علم اندوزی و ولع برای یادگاری از هر حوزه دیگری مهم تر تلقی می شود.
وی بیان کرد: دانشگاه علوم پزشکی و چمران اهواز نیز از نظر تجهیزات و امکانات از وضعیت مناسبی برخوردار هستند ولی قطعا نفس انسان اینطور است که به سمت بهترین ها حرکت می کند.
استاندار خوزستان خطاب به دانش آموزان رتبه برتر کنکور در خوزستان با اشاره به قدردان بودن آنها در مقابل استعداد الهی که به آنها عطا شده گفت: امیدوارم که پس از طی مراحل مختلف علم آموزی و تحصیلات دانشگاهی باز هم برای خدمات رسانی به مردم خوزستان در این استان حضور پیدا کنید.
شریعتی خطاب به مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: باید کارهای با اثرگذاری بیشتر برای دانش آموزان اجرا شود و همچنین شرایطی که بارور کردن استعدادها را افزایش می دهد، فراهم کنید.
وی در پایان تأکید کرد: نیازهای آموزشی دانش آموزان برای بارور شدن استعدادها و پتانسیل های آنها را حتی نیاز به معلمان برتر سطح کشوری باید در شورای آموزش و پرورش مطرح و قطعا تمام تلاش خود را برای تامین آنها به کار می گیریم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield