پیام خوزستان

آخرين مطالب

کشف محموله نوشیدنی‌های قاچاق در بهمنشیر اجتماعي

کشف محموله نوشیدنی‌های قاچاق در بهمنشیر
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - فرمانده مرزبانی خوزستان از توقیف دو فروند شناور تجاری و کشف محموله نوشیدنی‌های قاچاق در دهانه بهمنشیر خبر داد.
سردار لطفعلی پاکباز در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: روز گذشته ماموران این فرماندهی در راستای مبارزه با قاچاق کالا و ارز حین کنترل شناورهای عبوری در دهانه بهمنشیر دو فروند شناور باری حامل کالای قاچاق که به سمت بندر "چوئبده" آبادان در حرکت بودند را شناسایی و متوقف کردند.
فرمانده مرزبانی خوزستان افزود: ماموران در بازرسی از این شناور 4 هزار و 800 قوطی نوشیدنی ماءالشعیر و یک هزار و 200 بطری شربت نوشیدنی با مارک کشورهای حوزه خلیج فارس که بدون مجوز، قاچاق و با هدف عرضه در بازار داخلی کشور بارگیری شده بود را کشف کردند.
وی با اشاره به دستگیری 12 متهم در این رابطه، تصریح کرد: کارشناسان ارزش کالاهای کشف شده را بیش از یک میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کردند که پس از تشکیل پرونده اولیه به همراه متهمان جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی تحویل داده شدند.
پاکباز خاطرنشان کرد: قاچاقچیان و مخلان اقتصاد داخلی کشور بدانند مرزبانان خوزستان با اشرافیت اطلاعاتی، کوچکترین تحرکات را در نوار مرزی زیر نظر دارند و با هرگونه اقدام سودجویانه قاطعانه برخورد خواهند کرد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield