پیام خوزستان

آخرين مطالب

عضویت دستگاه نظارتی در کمیته اشتغال ایثارگران برای تحقق سهمیه اشتغال ایثارگران در دستگاه های اجرایی سياسي

عضویت دستگاه نظارتی در کمیته اشتغال ایثارگران برای تحقق سهمیه اشتغال ایثارگران در دستگاه های اجرایی
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان -   استاندار خوزستان در مورد مشکلات مربوط به اشتغال ایثارگران گفت: کمیته اشتغال ایثارگران تشکیل شده و دستگاه نظارتی هم در این کمیته حضور دارد و این کمیته موظف به پیگیری تحقق سهمیه اشتغال ایثارگران در ادارات و دستگاه‌های اجرایی ست .

به گزارش روابط عمومی استانداری خوزستان به مناسبت سالروز بازگشت شکوهمند آزادگان سرفراز به کشورمان نشست صمیمانه ای با حضور استاندار خوزستان، مدیرکل امور ایثارگران استان، مشاور استاندار در امور ایثارگران و جمعی از آزادگان در محل استانداری برگزار شد.
غلامرضا شریعتی در این نشست گفت: ایثارگران و آزادگانی که جان خود را در طبق اخلاص گذاشتند و با جهاد در راه حق و تحمل رنج ها و سختی ها از کیان کشور دفاع کردند برای ما منشا الهام و سرمشق ایستادگی و استقامت هستند .
استاندار خوزستان افزود: سالروز ورود آزادگان عزیز به کشور برای ما روز مبارکی ست و طلیعه ای بر ورود شما به میهن بود و امروز مایه خوشبختی ست که توفیق داشتم خدمت شما باشم .
شریعتی خاطر نشان کرد: شما دوره سخت و درخشانی گذراندید و سرافراز هم از این دوران بیرون آمدید؛ آزادگان همواره منشا خیر و برکات زیادی برای کشور بودند و در عین حال تعهدشان به کشور و نظام با وجود همه مشکلات برای ما مایه افتخار و سرافرازی ست .
استاندار خوزستان در مورد مشکلات مربوط به اشتغال ایثارگران گفت: کمیته اشتغال ایثارگران تشکیل شده و دستگاه نظارتی هم در این کمیته حضور دارد و این کمیته موظف به پیگیری تحقق سهمیه اشتغال ایثارگران در ادارات و دستگاه‌های اجرایی ست .
شریعتی در مورد توقف خدمات بیمه دی به ایثارگران توضیح داد: این موضوع در هیات دولت طرح شده است و در دو سه هفته گذشته موضوعات مختلف در رابطه با بیمه دی از سوی دولت در حال بررسی است و کمیته ای نیز در این رابطه با مسوولیت معاون اول رئیس جمهور تشکیل شده و امیدواریم مشکلات مربوط به بیمه دی در اسرع وقت حل و فصل شود .
استاندار خوزستان اظهار داشت: شورای مشورتی امور ایثارگران هم حتما سعی می کنیم در فاصله های زمانی هر چند ماه یک بار برگزار نماییم .
وی در پایان گفت: در خصوص اختصاص مکان برای موسسه امور آزادگان هم تلاش میکنیم در اسرع وقت محلی جهت پیگیری امور آزادگان عزیز در اختیار این موسسه قرار دهیم .
کد: 53296
نویسنده خبر: کارشناس روابط عمومی - 6

تصاویر مرتبط

Text/HTML
به منظور ورود محتوا می بایست حالت نمایش پرتال را در وضعیت ویرایش قرار داده سپس از منوی ماژول و یا لینک موجود استفاده نمایید.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield