پیام خوزستان

آخرين مطالب

در 72 ساعت گذشته انجام شد

دستگیری 52 سارق حرفه‌ای در اهواز اجتماعي

دستگیری 52 سارق حرفه‌ای در اهواز
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - فرمانده انتظامی اهواز از دستگیری 52 سارق حرفه‌ای با 108 فقره انواع سرقت ظرف 72 ساعت گذشته در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ محسن دالوند در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان، اظهار کرد: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی، طرح پاکسازی نقاط آلوده و جرم‌خیز با هدف برخورد قاطعانه با سارقان حرفه‌ای و سابقه‌دار، فروشندگان موادمخدر و دارندگان سلاح‌های غیرمجاز به مدت 72 ساعت در اهواز به مرحله اجرا درآمد.
وی افزود: ماموران انتظامی با اقدامات تخصصی و اطلاعاتی، 52 سارق حرفه‌ای و سابقه‌دار، شش سارق مسلح و چهار خرده‌فروش مواد مخدر را شناسایی و پس از هماهنگی با مراجع قضایی در چند عملیات ضربتی و هماهنگ در مخفیگاهشان دستگیر کردند.
دالوند تصریح کرد: ماموران انتظامی در راستای اجرای این طرح، یک هزار و 226 گرم انواع مواد مخدر، تعدادی اموال سرقتی، 22 قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و سه قبضه سلاح جنگی به همراه 107 فشنگ شکاری و جنگی کشف کردند.
فرمانده انتظامی اهواز گفت: متهمان دستگیر شده در تحقیقات پلیس به 108 فقره انواع سرقت در اهواز اعتراف کردند و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.
وی عنوان کرد: در این راستا 19 موتورسیکلت و 35 خودروی متخلف شیشه دودی و بدون پلاک توقیف شدند. همچنین 21 معتاد متجاهر دستگیر و به مراکز ترک اعتیاد تحویل داده شدند.
فرمانده انتظامی اهواز تاکید کرد: نیروی انتظامی به صورت شبانه‌روزی با سارقان و مخلان امنیت و آرامش به شدت برخورد می‌کند و اجازه جولان به آنان نخواهد داد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield