پیام خوزستان

آخرين مطالب

رانندگان فعال در حمل‌ونقل کالاهای اساس لاستیک با نرخ مصوب می‌گیرند اقتصادي

رانندگان فعال در حمل‌ونقل کالاهای اساس لاستیک با نرخ مصوب می‌گیرند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: با تصمیم معاونت بازرگانی داخلی این وزارتخانه طرح ویژه تشویق رانندگان فعال در حوزه حمل و نقل کالاهای اساسی اجرایی شد.
به گزارش ایسنا به نقل از وزارت صنعت، معدن و تجارت، محمد قبله افزود: در قالب این طرح که با هدف سرعت بخشی به تخلیه کالاهای اساسی وارداتی از گمرکات اجرایی می‌شود، مقرر است، خودروهای فعال در این حوزه با نرخ مصوب، لاستیک سنگین دریافت کنند.
او در توضیح جزییات طرح مذکور گفت: طرح تحویل لاستیک با نرخ مصوب به ناوگان فعال در حوزه حمل و نقل کالاهای اساسی، خودروهای سنگینی را در بر می‌گیرد که حداقل سه فقره بارنامه کالای اساسی از بندر امام به تمام نقاط کشور را داشته باشند یا کیلومتر کارکرد آنها در این حوزه به 3000 کیلومتر برسد.
به گفته وی، این طرح با مشارکت سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور اجرایی می‌شود. لاستیک‌های تحویلی با ارز 4200 تومان قیمت‌گذاری شده است.
معاون بازرگانی داخلی وزارت صنعت، معدن و تجارت پیشتر از واردات اقلام اساسی مورد نیاز خبر داده و تاکید کرده بود هیاتی از این معاونت برای تعیین تکلیف اقلام دپو شده در گمرکات به بندر امام اعزام خواهند شد.
وی اطمینان داد هیچ کمبودی از این منظر متوجه کشور نیست.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield