پیام خوزستان

آخرين مطالب

جهت توسعه همکاری‌های دو جانبه صورت گرفت؛

حضور هیاتی از دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه جندی‌شاپور دزفول علمي

حضور هیاتی از دانشگاه امیرکبیر در دانشگاه جندی‌شاپور دزفول
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - هیاتی از دانشگاه صنعتی امیرکبیر جهت توسعه همکاری بین این دانشگاه و دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول پنج‌شنبه، سوم مردادماه در دزفول حضور یافتند.
محمدرضا عصاری در گفت‌وگو با ایسنا - منطقه خوزستان در خصوص این دیدار اظهار کرد: دیداری که با هیات دانشگاه صنعتی امیرکبیر صورت گرفت، جهت توسعه همکاری‌های آموزشی و پژوهشی دانشکده مکانیک است که در صورت حصول نتیجه، این همکاری در دیگر دانشکده‌ها هم تسری خواهد یافت.
وی افزود: هدف از این سلسله اقدامات مشارکتی، تقویت ظرفیت‌های علمی کشور است، چرا که دانشگاه‌ها وقتی با یکدیگر همکاری می‌کنند به ظرفیت‌های علمی مضاعفی می‌رسند.
رییس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول گفت: در این نشست زمینه‌های مناسب جهت بهره‌مندی و استفاده متقابل از توانمندهای علمی، آموزشی، پژوهشی و تخصصی و تبادل اساتید در جهت جذب دانشجوی خارجی و توسعه ظرفیت‌های علمی، مورد بررسی قرار گرفت.
عصاری افزود: به منظور افزایش ظرفیت‌های علمی در حوزه آموزشی، پژوهشی و پژوهش‌های بنیادی و کاربردی، دانشگاه جندی شاپور دزفول سعی بر انعقاد قراردادهایی در داخل و خارج با دیگر دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه شهید بهشتی دارد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield