پیام خوزستان

آخرين مطالب

آغاز مرحله دوم عملیات ایجاد زیرساخت گردشگری شیوند فرهنگي

آغاز مرحله دوم عملیات ایجاد زیرساخت گردشگری شیوند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مسئول دفترفنی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان گفت: عملیات ایجاد و ساماندهی زیرساخت‎های گردشگری در دو روستای شیوند ایذه و صراخیه شادگان در حال اجرا است.
به گزارش ایسنا ـ منطقه خوزستان، احسان زارع گفت: عملیات اجرایی این فاز شامل بهسازی و سنگ‎فرش مسیر، تأمین روشنایی‎های مسیر، ایجاد آلاچیق و فضاهای استراحتگاهی، احداث سرویس بهداشتی و رفع و اصلاح مسیرهای پرخطر از روستا تا آبشار شیوند است که با اعتباری بالغ بر 40هزار میلیون ریال در حال اجرا است.
او در این‎باره افزود: عملیات اجرایی ایجاد زیرساخت گردشگری در روستای شیوند ظرف 15 ماه آینده به اتمام خواهد رسید و آماده استفاده برای گردشگران و مسافران خواهد شد. 
مسئول دفتر فنی اداره‎کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خوزستان در ادامه با اشاره به آغاز عملیات ساماندهی زیرساخت‎های گردشگری روستای صراخیه شادگان عنوان کرد: این پروژه نیز با اعتباری به میزان دو هزار و 500 میلیون ریال در حال انجام است.
وی خاطرنشان کرد: عملیات ساماندهی زیرساخت‎های گردشگری روستای صراخیه شامل تعمیر و بهسازی اسکله‎های موجود، بهسازی مسیر، بازسازی سرویس بهداشتی و نمازخانه روستا و نیز بهسازی آلاچیق‎های موجود در جزیره است.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield