پیام خوزستان

آخرين مطالب

رییس مجمع خیرین مدرسه ساز خوزستان خواستار شد:

لزوم پرداخت بخشی از مطالبات پیمانکاران علمي

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز استان با اشاره به این که خوزستان مشکلات زیادی دارد، گفت: اگر مقداری اوراق بهاداری که به پیمانکاران داده شده است را به پول نقد تبدیل کنیم و به پیمانکاران دهیم، این افراد دلگرمی بیشتری برای همکاری خواهند داشت.
به گزارش ایسنا - منطقه خوزستان، عبدالنبی دفتری در بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان خوزستان که امروز پنجشنبه سوم مردادماه در اهواز برگزار شد، اظهارکرد: در خوزستان خیر پنج ماهه تا بیش از صد سال و خیر پیرمرد و پیرزن داریم. خدا را شاکریم که فرهنگ‌سازی در زمینه خیرین مدرسه‌ساز در استان انجام شد و خیرین به ما اعتماد کردند.
وی افزود: زمانی بود که ما به خانه‌های خیرین می‌رفتیم اما حالا به واسطه اعتماد آن ها، این خیرین هستند که به سراغ ما می آیند. خوزستان در حوزه خیرین مدرسه‌ساز در کشور یکی از استان‌های برتر کشور است.
رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز خوزستان گفت: خوزستان، استانی است که هشت سال جنگ داشته است. زمانی که سایر استان‌ها با هزینه کمی ساخت و ساز خود را انجام می‌دادند، ما نمی‌توانستیم کاری انجام دهیم. در گذشته ما استان شانزدهم کشور بودیم اما با اقداماتی که انجام شد، حالا جزو سه استان برتر کشور هستیم.
دفتری تصریح کرد: خوزستان مشکلات زیادی دارد. اگر همتی باشد و اوراق بهاداری که به پیمانکاران داده شده است را به پول نقد تبدیل کنیم و به پیمانکاران دهیم، این افراد دلگرمی بیشتری برای همکاری خواهند داشت. در حال حاضر اغلب پروژه‌هایی که به مناقصه می‌روند، به دلیل ای نکه به پیمانکاران اوراق بهادار داده می‌شود، کمتر از این مناقصه‌ها استقبال می‌شود. اگر مقداری از این اوراق به پول نقد تبدیل شود، می‌تواند یک دلگرمی در کار ایجاد کند.
به گزارش ایسنا، در این مراسم همچنین زیبا صالح‌پور، رییس مجمع بانوان خیرین مدرسه‌ساز، عمل خیرین را به گونه‌ای توصیف کرد که زبان و کلام یارای پاسخ به آن را ندارد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield