پیام خوزستان

آخرين مطالب

با محوریت جذب دانشجوی خارجی برگزار شد؛

نشست سه‌جانبه دانشگاه‌های علوم و فنون دریایی خرمشهر، امیرکبیر و جندی‌شاپور دزفول علمي

  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - نشست بررسی شیوه همکاری سه جانبه بین سه دانشگاه مهم کشور با هدف جذب دانشجوی خارجی به میزبانی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر برگزار شد.
دکتر منصور زراءنژاد، رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر در گفت و گو با ایسنا - منطقه خوزستان با بیان اینکه جذب دانشجوی خارجی به ویژه از کشورهای حوزه خلیج فارس در اولویت برنامه های دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر و دیگر دانشگاه های کشور است، اظهار کرد: در این راستا شب گذشته (دوم مردادماه) نشستی سه جانبه با حضور دکتر نورآذر، مشاور رئیس دانشگاه و رئیس دانشکده مکانیک دانشگاه صنعتی امیرکبیر به همراه هیاتی از این دانشگاه، دکتر عصاری رئیس دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول و بنده در خرمشهر برگزار شد.
وی با اشاره به اینکه موضوع محوری این نشست جذب دانشجویان خارجی و همکاری آموزشی و پژوهشی مشترک سه دانشگاه بود، تصریح کرد: هر سه دانشگاه بر گسترش فعالیت های بین المللی و جذب دانشجویان خارجی و نیز همکاری بین دانشگاهی تاکید کرده و آمادگی خود را برای همکاری سه جانبه با عقد تفاهم نامه اعلام کردند.
رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر افزود: در این نشست زمینه‌های مناسب تبادل استاد، بهره مندی و استفاده متقابل از توانمندی علمی، آموزشی، پژوهشی و تخصصی در جهت جذب دانشجوی خارجی، مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
زراء نژاد در پایان گفت: مقرر شد که در نشست آتی این توافقات نهایی شود.
به گزارش ایسنا، پس از پایان نشست، مهمانان از آزمایشگاه ها، کارگاه ها و محیط های آموزشی دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر بازدید کردند.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield