پیام خوزستان

آخرين مطالب

توسعه‌ فرهنگی استان خوزستان الزامی گریزناپذیر است فرهنگي

توسعه‌ فرهنگی استان خوزستان الزامی گریزناپذیر است
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: توسعه‌ فرهنگی استان خوزستان الزامی گریزناپذیر است که در برنامه‌ریزی‌های کلان بایدبه آن وجه ویژه شود.
  وحید کیانی در دومین نشست انجمن کتابخانه‌های عمومی خوزستان در استانداری با بیان این مطلب افزود: وقتی از فرهنگ حرف می‌زنیم باید توجه کنیم که از چه چیزی سخن می‌گوییم یا زمانی که از توسعه فرهنگی یاد می‌کنیم باید مشخص کنیم مراد کدام مؤلفه‌های توسعه‌ هستند. چراکه با روشن شدن این شاخص‌ها متناسب با استان و وضعیت جامعه برنامه‌های فرهنگی را می‌توان برنامه‌ریزی و به ارتقای سطح فرهنگی جامعه کمک کرد.
وی تأکید کرد: با توجه به فضای استان ضرورت دارد که متناسب با هر فصل برنامه‌هایی برای نشاط افزایی در استان تعریف شود.
کیانی ادامه داد: کتابخانه‌های سیار در روستاهای استان با مقاومت برخی بخشداران روبه‌رو می‌شوند لذا از مدیرکل امور روستایی می‌خواهیم طی نامه‌ای از آن‌ها بخواهد در اجرای چنین برنامه‌هایی مشارکت کرده و یاری گر امدادگران فرهنگی کانون باشند.
مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان همچنین گفت: کانون آمادگی دارد در راستای خدمت‌رسانی به کودکان و نوجوانان کم برخوردار، بخش کودک کتابخانه محله ملاشیه اهواز را از نظر کتاب و امکانات تجهیز کنیم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield