پیام خوزستان

آخرين مطالب

ضرورت کاهش 10 درصدی مصرف برای پایداری شبکه

مصرف برق خوزستان در وضعیت قرمز اقتصادي

مصرف برق خوزستان در وضعیت قرمز
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان با بیان اینکه استان خوزستان جزو مناطق پر مصرف برق در کشور است، گفت: مصرف برق خوزستان در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
محمود دشت بزرگ در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، اظهار کرد: با توجه به شرایط آب و هوایی در حال حاضر استان خوزستان جزو مناطق پر مصرف برق در کشور و مصرف برق استان در وضعیت قرمز قرار گرفته است.
وی افزود: در این زمینه با توجه به شرایط به وجود آمده از مشترکین برق در استان درخواست داریم تا با کاهش 10 درصدی مصرف برق و حذف مصارف غیر ضروری، در راستای حفظ پایداری شبکه با مسئولان برق همکاری بیشتری داشته باشند.
مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای خوزستان تصریح کرد: مصرف برق در کلانشهر اهواز نیز در محدوده زرد و هشدار قرار دارد و شهروندان اهوازی می‌توانند با کاهش حداقل پنج درصد از مصرف برق خود، وضعیت برق شهرستان اهواز را سبز و پایدار نگاه دارند.
دشت بزرگ عنوان کرد: در 24 ساعت گذشته خوزستان با مصرف هفت هزار و 948 مگاوات برق نسبت به مصرف هفت هزار و 436 مگاوات مدت مشابه پارسال، رشد 6.4 درصدی در مصرف داشته است. در این زمینه روز گذشته (یکشنبه 9 تیرماه) خوزستان با مصرف 7 هزار و 948 مگاوات برای چهارمین بار در سال جاری، از پیک پارسال عبور کرد.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield