پیام خوزستان

آخرين مطالب

رحیمی:

معاوضه استقلال خوزستان با استقلال اهواز شایعه است/چند میلیارد بدهی داریم ورزشي

معاوضه استقلال خوزستان با استقلال اهواز شایعه است/چند میلیارد بدهی داریم
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با تکذیب صحبت‌هایی مبنی بر معاوضه این تیم با استقلال اهواز در لیگ دو و عدم حضور استقلال خوزستان در فصل آینده لیگ یک کشور، گفت: تمام این صحبت‌ها شایعاتی در فضای مجازی است و قویا تمام این موارد را تکذیب می‌کنیم و باتوجه به رویکرد مدیرعامل کارخانه نیز مطمئنم تیمی می‌بندیم که هیچ نگرانی برای صعود به لیگ برتر نخواهیم داشت.
محمد رحیمی در گفت‌وگو با ایسنا – منطقه خوزستان، با بیان این‌‌که یکی از اولویت‌های کاری‌ام پبگیری پرونده دیوید ساکونی بود که امسال بدترین شرایط را برای ما ایجاد کرد و عدم پرداخت بدهی او و کسر شش امتیاز شاید از اصلی‌ترین دلایل سقوط استقلال خوزستان به لیگ یک بود، اظهارکرد: این موضوع تمام تیم را بهم ریخت ولی از روزی که به عنوان مدیرعامل باشگاه مشغول به کار شدم، حل این مشکل در اولویت کاری‌ام قرار گرفت که خوشبختانه پس از روی کار آمدن آقای پهلوانی، مدیرعامل جدید کارخانه گروه ملی نیز کار به صورت جدی پبگیری شد.
*ساکونی و مدیربرنامه‌اش ابتدا اعتماد کاملی به مذاکرات ما نداشتند
وی بیان کرد: آقای پهلوانی یک مدیر ارزشمند در خوزستان است که با یک رویکرد بسیار مثبت به موضوع نگاه کرد و اختیارات کار را کاملا به من و اعضای هیات‌‌مدیره سپرد و تا این‌جا هم با دید باز به موضوعات مختلف نگاه کرده است و در بحث دیوید ساکونی نیز بسیار به ما کمک داشت. ما شاید نزدیک به 10 روز به صورت مستمر با مدیربرنامه این بازیکن خارجی در تماس بودیم که در اوایل مذاکرات باتوجه به این‌که با خود او و ساکونی برخوردهای جالبی از سوی مدیریت‌های گذشته باشگاه نشده بود، اعتماد کاملی به مذاکرات ما نداشتند.
*با کارهای صورت گرفته، می‌توانیم برای بازگشت شش امتیاز تلاش کنیم
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت: به هر حال پس از اعتمادسازی که داشتیم، خدا را شکر با آن‌ها برای پرداخت قسط اول به توافق رسیدیم. کار بعدی ما دریافت پول انتقال یونس دلفی بود که مذاکرات و نامه‌نگاری‌ لازم با باشگاه آیندهوون انجام شد و توانستیم از این طریق هم بدهی ساکونی را پرداخت کنیم. در حال حاضر بخش بسیاری از بدهی ساکونی پرداخت شده است و خدا را شکر خطر سقوط به لیگ دو نیز کاملا رفع شد و احتمالا تفاهم‌نامه‌ای که شش ماه پیش به امضا دو طرف رسید، امروز به ما تحویل داده می‌شود و حتی می‌توانیم برای بازگشت شش امتیاز تلاش کنیم.
وی بیان کرد: کار بعدی ما تلاش برای گرفتن تخفیف ویژه برای پرداخت مابقی بدهی ساکونی است که مدیربرنامه او قول داده است که باتوجه به مذاکرات صادقه‌انه‌ای که با آن‌ها داشتیم، در این زمینه با ما همکاری کند. او قرار است به ایران سفر داشته باشد و می‌توانیم پرونده را به صورت کامل ببنیدیم.
رحیمی عنوان کرد:‌ امیدواریم در ادامه بتوانیم دیگر طلب‌های باشگاه را که به فصل‌های قبل بر می‌گردند را بررسی کنیم و تا جایی که ممکن است به مرور این پول‌ها را هم پرداخت کنیم. واقعا آقای پهلوانی ما را حمایت می‌کند و به نظرم او می‌تو‌اند مجددا استقلال خوزستان را به جایگاهی که مستحق آن است، برساند. ان‌شاءالله با تلاش و انگیزه بیشتر به کارمان ادامه می‌دهیم.
*معاوضه استقلال خوزستان با استقلال اهواز شایعه است
وی همچنین درباره صحبت‌هایی مبنی بر معاوضه استقلال خوزستان با استقلال اهواز در لیگ دو و عدم شرکت استقلال خوزستان در لیگ یک، گفت: تمام این صحبت‌ها شایعاتی در فضای مجازی است و قویا تمام این موارد را تکذیب می‌کنیم زیرا با انگیزه‌ای که آقای پهلوانی به ما داده است و رویکرد مثبتی که دارد، مطمئن هستم که تیمی می‌بندیم که هیچ نگرانی برای صعود به لیگ برتر نخواهیم داشت. آقای پهلوانی به ما اعلام کرده است که حتی قبل از پایان لیگ برتر، برنامه‌ریزی و اهداف‌مان را برای لیگ یک مشخص کنیم و کار را با کمترین زمان پس از پایان لیگ برتر آغاز کنیم.
*تلاش می‌کنیم خیلی زود به لیگ برتر برگردیم
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان با بیان این که تلاش می‌کنیم که خیلی زود به لیگ برتر برگردیم و شک نکنید که این مهم انجام می‌شود، افزود: به هر حال حفظ تیم در لیگ برتر همت و حمایت جمعی را می‌طلبد و اکنون نیز تاکید می‌کنم که بازگشت تیم به لیگ برتر نیازمند این مهم است. تیم متعلق به استان خوزستان است و مسوولان می‌توانند بسیار نقش‌آفرین باشند. مسوولان خوزستانی همیشه به ورزش استان کمک کرده‌اند و نشان داده‌اند که ورزش دوست هستند. استاندار خوزستان و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان نیز همیشه در راستای کارهای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پیش‌قدم بوده‌اند و خواهش من این است که سال آینده نیز بیشتر کنار ما باشند.
وی تاکید کرد: با جان و دل در تلاشیم تا استقلال خوزستان، باز همان استقلال قهرمان لیگ برتر شود. مطمئنم که استقلال خوزستان می‌تواند یکی از پرطرفدارترین تیم‌های کشور باشد و می‌توانیم دوباره مانند سالی که قهرمان شدیم، دوباره جوانان و علاقه‌مندان را به ورزشگاه ها بکشانیم و موجب شادی و نشاط خوزستانی‌ها شویم.
*خیلی از مربیان لیگ اذعان دارند که استقلال در حد سقوط نبود
رحیمی عنوان کرد: در فصل جاری لیگ برتر در خیلی از بازی‌ها مستحق باخت نبودیم و خیلی از مربیان لیگ نیز اذعان داشتند که استقلال در حد سقوط نیست و در حدی بازی می‌کند که شکل و شمایل تیم‌های سقوط‌ کننده را ندارد و این صحبت‌ها نشان می‌دهد که بازیکنا ما تلاش خود را کردند و کسی کم‌کاری نکرد. امیدوارم آن چند بازیکنی هم که مسایل انظباطی داشتند، فصل آینده در هر تیمی که مشغول به فعالیت شدند این مسایل را کنار بگذارند، ضمن این‌که ما حتما برخوردهای انظباطی با این دوستان خواهیم داشت.
*به مدیریت‌های قبلی باشگاه انتقاد دارم
وی همچین با بیان این‌که بخش بسیار شکل‌گیری سقوط استقلال خوزستان به مدیریت سال‌های قبل باشگاه بر می‌گردد، گفت: بدهی ساکونی مربوط به امسال نبود و در فصل جاری لیگ برتر یک ریال هم به جایی بدهکار نیستیم و تنها تیم لیگ برتر هستیم که 70 درصد پول کادرفنی و بازیکنان را پرداخت کرده‌ایم و در این بخش به خوبی مدیریت داشتیم. من به مدیریت‌های قبلی باشگاه انتقاد دارم که چرا این همه بدهی را ایجاد کردند؟ اگر آن زمان مشکل ساکونی را حل می‌کردند، اکنون استقلال خوزستان گرفتار این مشکلات نمی‌شد. همین الان پرونده‌های بدهی بسیاری مربوط به سال‌های قبل در باشگاه است و تعجب می‌کنم که باید یکی از بدهکارترین باشگاه‌های لیگ برتری باشیم.
*چندین میلیارد بدهی از سال‌ های 95 و 96 داریم
مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان تاکید کرد: مدیران قبلی باشگاه باید پاسخگو باشند و به مردم جواب دهند. مردم خوب و شریف استقلال خوزستان در این سقوط، مدیریت فعلی استقلال خوزستان را می‌بینند و انتقادهای‌شان به مدیریت فعلی است، در حالی که مشکلات به مدیریت‌های سال‌های قبل باشگاه بر می‌‌گردد و هیچ کس نمی‌داند استقلال خوزستان چندین میلیارد بدهی از سال‌ های 95 و 96 داریم و چرا باید این همه پرونده حقوقی بدهکاری در باشگاه باشد و کسی پاسخگو نباشد.
*مدیران قبلی حداقل بگویند که یک درصد در سقوط استقلال مقصر بودند
وی بیان کرد:‌ ما برای تیم بسیار تلاش کردیم و شاید اگر خیلی از مسایل را در دو سه ماه اخیر حل نمی‌کردیم، مشکلات وحشتناکی برای تیم پیش می‌آمد که جمع کردن آن‌ها کار هر کسی نبود. ما به مسوولیت‌مان تعهد داریم و خواهیم داشت و در ادامه نیز با جان و دل کار می‌‌کنیم ولی از مدیریت‌‌های قبل خواهش می‌کنم حداقل بگویند که ما هم یک درصد در این سقوط مقصر بودیم و در بحث ساکونی کم‌کاری کردیم.
انتهای پیام


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield

ساير مطالب

عکاسی در آتش "خائیز"

موافق ادامه لیگ فوتبال بانوان نیستم / در قاب تلویزیون جایی نداریم

آنچه باید در مورد استفاده از ماسک بدانید

اتمام خرید گندم و کلزا در رامشیر

زنده‌گیری یک حلقه مار سمی در آپارتمان مسکونی منطقه کیانپارس

همکاری دانشگاه و سازمان محیط زیست در حوزه محیط زیست طبیعی

امام خمینی (ره) انقلابی بیادماندنی در تاریخ سیاسی و اجتماعی جهان خلق کرد

سرپرست شرکت گاز استان تهران منصوب شد

سرپرست شرکت انتقال گاز ایران منصوب شد

آخرین وضعیت پرداخت بیمه بیکاری مشاغل آسیب دیده از کرونا

کشف 20 میلیارد ریال لوازم خانگی قاچاق در بهبهان

سرپرست مدیریت دیسپچینگ ملی گاز منصوب شد

اطفای آتش جنگل‌های اندیکا ادامه دارد

کشف محموله 20 میلیارد ریالی لوازم خانگی قاچاق در بهبهان

افزایش بیماران کرونایی در جنوب غرب خوزستان تا پایان خرداد ادامه دارد

هشدار نسبت به وقوع دماهای 49 و بالاتر در خوزستان

تصادف مرگبار روی پل هفتم شهر اهواز

آمار تفکیکی 658 کرونایی جدید خوزستان

آتش‌سوزی در منطقه حفاظت شده هفت‌شهیدان مسجدسلیمان مهار شد

امام خمینی (ره) نخستین کسی بود که در مقابل اسلام آمریکایی ایستاد

50 هکتار از جنگل‌های اندیکا در آتش‌سوزی خسارت دید

مرگ موتورسوار اهوازی در حادثه سقوط از پل

توقیف محموله کالای چهار میلیارد ریالی قاچاق در بندر ماهشهر

فرماندار خرمشهر: بیماران کرونایی قرنطینه خانگی را رعایت نمی‌کنند

مرگ موتورسوار در حادثه سقوط از پل در اهواز

یک سوم جامعه هدف خوزستان زیرپوشش بیمه کشاورزی، روستایی و عشایرهستند

خدمات درمانی متناسب با میزان شیوع کرونا در مینوشهر نیست

لحاظ رضایتمندی مردم در اجرای پروتکل‌های بهداشتی مقابله با کرونا

بیماران کرونایی قرنطینه خانگی در خرمشهر باید کنترل شوند

افزایش بیماران کرونا در جنوب غرب خوزستان تاپایان خرداد ادامه دارد

واژگونی تراکتور جان مرد باغملکی را گرفت

‌انتقال یک بیمار بدحال با بالگرد در لالی

صنعت نفتی‌ها برای دومین بار تست کرونا دادند

تشنگی «غیزانیه»؛ وعده‌های بی‌عمل یا بی‌توجهی مسئولین

افزایش 35 درصدی ظرفیت تولید صنعت پتروشیمی در سال «جهش تولید»

شاخص بورس به مدار میلیونی برگشت

اصلاح نام «خلیج فارس» در نشریه بین‌المللی ژورنال ژئودزی

یهودیان باستان در مناسک مذهبی خود حشیش می‌کشیدند

درخواست عراق از عربستان برای بازسازی قبرستان بقیع

​پرداخت مرحله اول بیمه بیکاری برای بیمه شدگان آسیب دیده از کرونا + فیلم

سرمربی تیم فوتبال بانوان آویسا: شانس ماندن در لیگ برتر را داریم

شرایط پذیرش سهام عدالت بعنوان وثیقه

درمان بیش از 100 بیماری با خون بند ناف

50 عنوان کتاب دفاع مقدس در خوزستان به چاپ می‌رسد

مراسم سالروزعروج امام راحل در هیچ نقطه خوزستان برگزار نمی‌شود

کشورهای با سرمایه اجتماعی بیشتر در مواجهه با کرونا موفق‌تر عمل کردند

محدودیت‌های ترافیکی در سطح شهر دزفول برداشته شد

شناسایی 658 بیمار جدید مبتلا به کرونا در خوزستان

تصاویر کمتر دیده شده از تشییع باشکوه پیکر بنیانگذار انقلاب اسلامی

ابلاغ آیین‌نامه اعطای تابعیت ایران به فرزندان حاصل از ازدواج زنان ایرانی با مردان خارجی