پیام خوزستان

آخرين مطالب

فیروز کریمی غش کرد و به بیمارستان منتقل شد سياسي

فیروز کریمی غش کرد و به بیمارستان منتقل شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز ـ بعد از به ثمر رسیدن گل برتری تیم سپیدرود، سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان غش کرد و به بیمارستان منتقل شد.

به گزارش خبرنگار مهر ، امروز تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در دیداری حساس در شهر خود به دیدار تیم فوتبال سپیدرود رشت رفته بود که در نهایت این بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید و تیم نفت همچنان خطر سقوط به دسته پایین‌تر را بیخ گوش خود احساس کند.
یکی از صحنه‌های عجیب این بازی به اواسط نیمه دوم این بازی برمی‌گردد که فیروز کریمی سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بعد از به ثمر رسیدن گل برتری حریف که شرایط این را به شدت بغرنج می‌کرد روی زمین افتاد و غش کرد.
پس از گلزنی مهرداد بایرامی مهاجم سپیدرود در دقیقه 56، فیروز کریمی سرمربی نفت مسجدسلیمان به یکباره روی زمین افتاد و از حال رفت. این مربی به دلیل برخورد سنگ از ناحیه سر دچار شکستگی شد و با آمبولانس به بیمارستان انتقال یافت.
خوشحالی مهرداد بایرامی، اعتراض هواداران میزبان را به دنبال داشت و بازیکنان دو تیم نیز با هم درگیر شدند.
پس از انتقال فیروز کریمی به بیمارستان، حشمت‌الله شیخ‌رباط کمک مربی تیم نفت از کنار زمین به هدایت بازیکنان پرداخت.
وقت کشی کورش ملکی دروازه‌بان تیم سپیدرود رشت ناراحتی هواداران نفت مسجدسلیمان را به دنبال داشت و آن‌ها به اتلاف وقت اعتراض می‌کردند.
داور مسابقه با توجه به درگیری ایجاد شده در اواسط نیمه دوم و توقف جریان بازی اقدام به محاسبه 9 دقیقه وقت تلف شده برای نیمه دوم کرد. که نفتی‌ها موفق شدند در دقیقه 99 گل تساوی را وارد دروازه حریف کنند و برای بقا در لیگ برتر امیدوار باقی بمانند.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield