پیام خوزستان

آخرين مطالب

واکنش رییس هیات فوتبال رامهرمز به اظهارات رییس هیات دو و میدانی شهرستان ورزشي

واکنش رییس هیات فوتبال رامهرمز به اظهارات رییس هیات دو و میدانی شهرستان
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان- مجید دهقانی‌زاده در واکنش به صحبت‌های روز گذشته رییس هیات دو و میدانی رامهرمز درخصوص بسته شدن در پیست دو و میدانی این شهرستان واقع در ورزشگاه تختی، اظهارکرد: رامهرمز اصلا پیست دو و میدانی نداشت ولی پس از پیگیری‌های نماینده شهرستان و دستور وزیر ورزش و برای احداث یک پیست، مراحل ساخت آغاز شد که پس از مدتی پیمانکار پروژه آن را با توجه به ایام عید و بحث سیل نیمه‌کاره رها کرد که البته قرار شد از ماه آینده کار ساخت مجددا از سر گرفته شود تا پس از آماده شدن پیست، آن را در اختیار هیات دو و میدانی شهرستان قرار دهیم.

وی بیان کرد: ما هم برای این‌که ورزش دو و میدانی تعطیل نشود، چمن شماره یک ورزشگاه تختی رامهرمز را در اختیار علاقه‌مندان به این رشته قرار می‌دادیم تا هم تمرین کنند یا اگر مسابقاتی داشتند نیز برگزار ‌شود که همین کارها انجام می‌شد ولی از اسفندماه سال گذشته باتوجه به ‌این‌که میزبانی مسابقات فوتبال کشوری را اردیبهشت‌ماه سال 98 در پیش داشتیم، بازسازی چمن ورزشگاه را آغاز کردیم که در چنین شرایطی نیز هیات دو و میدانی معتقد بود باید در ورزشگاه باز شود تا روی چمن تمرین کنند، در حالی که ما باتوجه به شرایط چمن حتی به تیم‌‌های فوتبال هم اجازه تمرین ندادیم.

رییس هیات فوتبال رامهرمز گفت: در هر صورت این ورزشگاه پیست ندارد و ما برحسب همکاری، پیش از این به دو و میدانی‌کاران اجازه تمرین در زمین چمن را می‌دادیم. ضمن این‌که هیات دو و میدانی یک زمین چمن دیگر در اختیارش است ولی اصرار دارد در زمین شماره یک استادیوم تختی تمرین کند.

وی بیان کرد: من که نمی‌خواهم مردم را از انجام فعالیت‌های ورزشی محروم و دور کنم، ضمن این‌که یکی از اصول کار هیات‌ها این است که مردم را جذب فعالیت‌ها ورزشی کنند.  ما همکاری و کمک لازم را به هیات دو و میدانی داشتیم ولی گویا تمرین در زمین چمن، حق مسلم آن‌ها شده است. به نظرم اکنون آن‌ها زور می‌گویند که من هم مقابل زور ایستادگی می‌کنم.


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield