پیام خوزستان

آخرين مطالب

60 مدرسه خرمشهر برای اسکان سیل زدگان آماده شد فرهنگي

60 مدرسه خرمشهر برای اسکان سیل زدگان آماده شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - آبادان - معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش خرمشهر گفت: 410 کلاس درس در 60 مدرسه این شهرستان برای اسکان اضطراری سیل زدگان آماده شد.
ناصر علی فر دوشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا با بیان اینکه تمام امکانات برای اسکان سیل زدگان در مدارس خرمشهر آماده سازی شده است افزود: آموزش و پرورش خرمشهر آمادگی کامل جهت هر گونه امدادرسانی و اسکان سیل زدگان دارد.
وی گفت: در حال حاضر یک گروه جهادی در مجموعه آموزش و پرورش خرمشهر تشکیل شده و به همه فرهنگیان برای امدادرسانی به سیل زدگان در ساعات بیکاری فراخوان داده است.
علی فر اظهار داشت: علاوه بر این یک موکب تحت عنوان "مهربانی" برای کمک به سیل زدگان در محل سازمان دانش آموزی خرمشهر دایر شده و کمک های دانش آموزان و معلمان را جمع آوری می کند.
**تعطیلی مدارس غرب کارون خرمشهر تا آخر هفته
مدیر آموزش و پرورش خرمشهر گفت: مدارس تمام روستاهای غرب کارون این شهرستان تا آخر هفته جاری تعطیل می باشند و در صورت ضرورت این مدارس هفته آینده نیز تعطیل خواهند بود اما تعطیلی هفته آینده مدارس غرب کارون خرمشهر هنوز قطعی نشده است.
علی فر ادامه داد: تمام مدارس شهری با توجه به وضعیت عادی شهر طبق روال عادی دایر می باشند.
13 روستای غرب کارون در حوزه شهرستان خرمشهر به دلیل امتداد در ساحل رودخانه کارون جز مناطق پر خطر می باشند.
به گزارش ایرنا ستاد اسکان نوروزی آموزش و پرورش خرمشهر امسال 15 هزار مهمان نوروزی را در 48 مدرسه در قالب 341 کلاس اسکان داد.
40 هزار دانش آموز در شهرستان خرمشهر مشغول به تحصیل هستند.
7100/6068


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield