پیام خوزستان

آخرين مطالب

مدیرعامل ایرنا برای بازدید از نقاط سیل زده به خوزستان آمد فرهنگي

مدیرعامل ایرنا برای بازدید از نقاط سیل زده به خوزستان آمد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز- مدیرعامل سازمان خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در راس هیاتی بلندپایه از مسئولان ایرنا و موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران به منظوربررسی وضعیت بحران سیل در خوزستان و دیدار با خبرنگاران این سازمان در استان روز یکشنبه به اهواز آمد.
به گزارش روابط عمومی ایرنا، «سیدضیاء هاشمی» را در این سفر، «مهدی شفیعی» مدیرعامل موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران و معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی ایرنا، «جواد دلیری» سردبیر روزنامه ایران، «فرید مدرسی» مشاور مدیرعامل و «فاطمه نوری جهانگرد» مدیرکل اخبار استانهای خبرگزاری جمهوری اسلامی همراهی می کنند.
دکتر هاشمی و هیات همراه قرار است در جریان این سفر یک روزه، علاوه بر حضور و دیدار با رییس، دبیران، خبرنگاران و کارکنان مرکز خبرگزاری جمهوری اسلامی در استان خوزستان، روند فعالیت خبری ایرنا و روزنامه ایران را در زمینه پوشش رخدادهای مربوط به بحران سیل مورد بررسی قرار داده و تصمیمات و هماهنگی های لازم را در این زمینه اتخاذ کنند.
دیدار با مقامهای بلندپایه استان خوزستان و بازدید از مناطق بحرانی از جمله سدهای کرخه و دز از دیگر برنامه های پیش بینی شده برای سفر هیات اعزامی ایرنا و ایران است.
مدیرعامل ایرنا هفته گذشته و در آغاز بارشهای شدید در استان خوزستان، از این دفتر بازدید کرده بود.
هاشمی علاوه بر آن، با استانداران و روسای مرکز ایرنا در استانهای سیل زده لرستان، گلستان و فارس نیز مذاکرات و تماسهای تلفنی متعددی داشت.
پدرام الوندی معاون خبر ایرنا نیز در جریان سیل تاریخی شهر شیراز در تعطیلات نوروزی امسال، چندین روز در دفتر ایرنا در استان فارس حضور یافت و مسئولیت هماهنگی ها و پوشش خبری تحولات سیل را برعهده گرفت.
«محمدمهدی جلیلی» مدیرکل اخبار چندرسانه ای ایرنا هم پس از حضور در مناطق سیل زده گلستان و لرستان، هم اکنون در استان خوزستان حضور دارد تا به پوشش خبری بحران سیل در این استان کمک کند.
9887/6002


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield