پیام خوزستان

آخرين مطالب

برای دومین بار؛

کتابخانه‌ های سیار کانون به مناطق سیل ‌زده خوزستان رفتند فرهنگي

کتابخانه‌ های سیار کانون به مناطق سیل ‌زده خوزستان رفتند
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خوزستان گفت: کتابخانه‌ های سیار در قالب طرح امداد فرهنگی «پیک امید» در دومین سفر خود با حضور در محل اسکان خانواده‌ های سیل‌ زده‌ منطقه آهودشت شوش به اجرای برنامه‌ های فرهنگی و هنری برای کودکان و نوجوانان پرداختند.
وحید کیانی روز چهارشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا در این باره افزود: به ‌دنبال وقوع سیل ناشی از طغیان رودخانه ها در خوزستان جمعی از مربیان کتابخانه‌ های سیار کانون صبح روز 14فروردین در دومین سفر خود فعالیت ‌هایی هم‌ چون قصه‌ گویی، شعرخوانی، نمایش فیلم، نمایش خلاق، کتاب‌ خوانی و کارگاه ‌های نقاشی، کاردستی و... را برای کودکان و نوجوانان اجرا کردند تا به آرامش روانی این کودکان در شرایط سخت و بحرانی کمک کنند.
وی افزود: کانون در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی خود و ایجاد روحیه‌ امید، اقدام به اعزام واحدهای سیار خود در کمپ ‌های اسکان سیل زدگان کرده است.
نخستین سفر کتابخانه‌ های سیار کانون خوزستان به محل اسکان موقت خانواده‌ های آسیب ‌دیده از سیل این استان، 12 فروردین با هدف خدمات ‌رسانی فرهنگی به کودکان و نوجوانان و خانواده‌ های سیل‌ زده در منطقه الهایی صورت گرفت و در روز‌های آینده نیز با سفر به دیگر کمپ ‌ها ادامه خواهد یافت.
9931/ 6037


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield