پیام خوزستان

آخرين مطالب

کلاس های درس 2 دانشگاه خوزستان تا 24 فروردین تعطیل شد فرهنگي

کلاس های درس 2 دانشگاه خوزستان تا 24 فروردین تعطیل شد
  بزرگنمايي:

پیام خوزستان - اهواز - دانشگاه های شهید چمران اهواز و علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان(در شهرستان باوی) با توجه به شرایط جوی و وقوع سیل، تا 24 فروردین تعطیل اعلام شدند.
به گزارش سه شنبه ایرنا، روابط عمومی دانشگاه شهید چمران اهواز در اطلاعیه ای اعلام کرد: با توجه به وقوع سیل در نواحی مختلف کشور و نیز اعلام وضعیت فوق‌العاده در خوزستان، تمام کلاس های درس و نیز سایر فعالیت های آموزشی و پژوهشی این دانشگاه به منظور جلوگیری از خطرات احتمالی تا تاریخ شنبه 24 فروردین تعطیل اعلام می شود.
بر اساس این اطلاعیه بنابراین با توجه به تعطیل بودن خدمات دانشجویی در تمام بخش های دانشگاه از جمله کلاس ها، آزمایشگاه ها، خوابگاه ها، سرویس های تردد و سلف سرویس ها، از دانشجویان درخواست می شود از هرگونه مراجعه به دانشگاه خودداری کنند.
در ادامه آمده است: دانشجویان ساکن خوابگاه ها می توانند از تاریخ جمعه 23 فروردین به خوابگاه ها مراجعه کنند.
همچنین بخش های اداری دانشگاه چمران از تاریخ شنبه 17 فروردین مطابق روال معمول فعال است و کلیه همکاران اداری و اعضای هیات علمی باید در محل کار خود حاضر باشند.
دانشگاه شهید چمران اهواز دارای بیش از 15 هزار و 860 دانشجوی فعال، بیش از 270 رشته - گرایش و بیش از 583 عضو هیات علمی است.
مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی رامین خوزستان نیز در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: فعالیت آموزشی این دانشگاه نیز به دلیل شرایط جوی و همجواری دانشگاه با رودخانه کارون تا 24 فروردین تعطیل است.
محمد رضا صالحی افزود: اما کارمندان و اعضای هیات علمی باید سر کار حاضر باشند.
وی بیان کرد: هم اکنون حدود 2 هزار و 500 دانشجو در این دانشگاه مشغول تحصیل هستند.
دانشگاه علوم کشاورزی و منابع طبیعی خوزستان در ملاثانی مرکز شهرستان باوی در شمال اهواز واقع است.
دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز نیز اعلام کرد تاکنون تصمیمی مبنی بر تعطیلی دانشجویان این دانشگاه گرفته نشده است.
به دلیل بارندگی های شدید و طغیان رودخانه ها در خوزستان و بالا دست این استان ناشی از باز شدن دریچه های سدها، از دهم فروردین در خوزستان وضعیت فوق العاده اعلام شده است.
3004/ 6037


نظرات شما

ارسال دیدگاه

Protected by FormShield